“Czarna Pantera 2”: wstrzymano prace na planie zdjęciowym

Czarna Pantera 2 wstrzymana
Czarna Pantera 2 wstrzymano produkcję / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Wygląda na to, że film “Czarna Pantera 2” ukaże się w kinach później, niż zakładano. Marvelowska superprodukcja zostaje wstrzymana, a na planie tymczasowo nie będą odbywały się żadne prace. Okazuje się, że Letitia Wright wymaga leczenia i z tego powodu nie może pojawić się przed kamerą.

Czarna Pantera 2 Zdjęcia wstrzymane

Pełny tytuł sequela przeboju z 2018 roku to “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. W roli głównej, jako Shuri, pojawia się w nim Letitia Wright. Aktorka występuje jako księżniczka tytułowej Wakandy, która pracuje przy rozwoju supernowoczesnych technologii. 25 sierpnia serwis “Deadline Hollywood” donosił, że gwiazda trafiła do szpitala na czas nieokreślony. Na planie w Bostonie 28-latka doznała lekkich obrażeń, wykonując jeden z popisów kaskaderskich.

Okazuje się, że Wright nadal cierpi z powodu wypadku i wymaga leczenia lub przynajmniej odpoczynku od pracy. Wiadomo, że zdjęcia do “Czarnej Pantery 2” potrwają jeszcze do 21 listopada. Następnie twórcy zaliczą dłuższy urlop, a produkcja filmu zostanie wznowiona za kilka miesięcy – w pierwszym kwartale 2022 roku.

Zdjęcia do kontynuacji “Czarnej Pantery” kręcono dotąd głównie w Atlancie. Reżyser filmu Ryan Coogler zapewnia, że udało mu się nakręcić wszystkie sceny z udziałem innych aktorów, w których nie musiała uczestniczyć Letitia Wright. Warto jednak zaznaczyć, że 28-latka gra w sequelu główną bohaterkę.

W obsadzie marvelowskiego widowiska zobaczymy też Lupitę Nyong’o, Angelę Bassett, Martina Freemana i Danai Gurirę. Premiera “Czarnej Pantery 2” ma nastąpić w listopadzie przyszłego roku.

Previous Article
Chord Overstreet i Lindsay Lohan

Gwiazdor "Glee", Chord Overstreet, zagra w komedii romantycznej Netfliksa z Lindsay Lohan w roli głównej

Next Article
Millennium seriale

Seriale o Johnie Rambo, Hellboyu i Yurim Boyce? Tak! Studio Millennium zapowiada ich powstanie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share