Seriale o Johnie Rambo, Hellboyu i Yurim Boyce? Tak! Studio Millennium zapowiada ich powstanie

Studio Millennium Media zapowiada powstanie seriali na bazie franczyz filmowych. W przygotowaniu są m.in. odcinkowe produkcje o Rambo, Hellboyu czy Yurim Boyce.
Millennium seriale
Millennium Media przygotuje seriale na bazie znanych franczyz filmowych / Foto Prime Movies: “Rambo II” (Carolco, Tri-Star); “Hellboy” (Millennium, Lionsgate); “Champion 4: Walka o honor” (Millennium, Nu Image)

Studio Millennium Media, odpowiedzialne za produkcje z gatunku kina akcji, zapowiedziało, że przeniesie niektóre ze swoich filmów do świata seriali telewizyjnych. Jeśli słowa nie zostaną bez pokrycia, wkrótce doczekamy się wieloodcinkowych projektów o Johnie Rambo, Yurim Boyce czy Hellboyu.

Millennium Seriale o Rambo, Boyce i Hellboyu

Prezes wytwórni Millennium, Jeffrey Greenstein, powiedział, że choć studio od zawsze kręciło filmy pełnometrażowe, teraz skupi się na produkcjach serialowych:

— Stworzyliśmy mnóstwo franczyz, które doczekały się wielu filmów kinowych. Praca przy projektach telewizyjnych jest logicznym posunięciem, w ten sposób rozbudujemy światy kolejnych serii. Na ten sam model postawił kanon MCU (Marvel Cinematic Universe), a to przecież największa i najpopularniejsza franczyza filmowa w historii.

Jednym z seriali wytwórni Millennium miałby być ten o Johnie Rambo. Kultowy bohater – amerykański komandos grany przez Sylvestra Stallone’a – ostatnio pojawił się w filmie fabularnym “Rambo: Ostatnia krew” z 2019 roku. Obraz zdobył jednak negatywne recenzje, był krytykowany za ksenofobiczny scenariusz i ostatecznie nominowany do ośmiu Złotych Malin (“wywalczył” dwie antynagrody).

Rambo Serial o słynnym komandosie w fazie przygotowań

Także inna seria z udziałem Stallone’a, “Niezniszczalni”, ma szansę doczekać się serialowej wariacji. Jej premiera nastąpiłaby dopiero po wydaniu filmu “The Expendables 4”, który obecnie jest kręcony w Europie.

Greenstein zapowiedział, że jako pierwszy powstanie prawdopodobnie serialowy “Undisputed”, czyli kolejny rozdział historii o zawodniku MMA Yurim Boyce. Postać tę gra Scott Adkins – aktor pojawił się jako nieustraszony wojownik w trzech filmach z cyklu (“Champion 2”, “Champion 3: Odkupienie”, “Champion 4: Walka o honor”).

Innymi szykowanymi projektami będą serial o Hellboyu oraz serial kontynuujący film “Olimp w ogniu”.

Do znanych tytułów wytwórni Millennium Media (w przeszłości Nu Image) należą: “Operacja Delta Force”, “Replikant”, “Kult”, “Czarna Dalia”, “Piła mechaniczna 3D” i “John Rambo” (2008).

Previous Article
Czarna Pantera 2 wstrzymana

"Czarna Pantera 2": wstrzymano prace na planie zdjęciowym

Next Article
Stranger Things 4 zwiastun

"Stranger Things", sezon 4. - teaser serialu, wstępna data premiery, szczegóły fabularne

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share