Nowy klip promujący “Krzyk 5”: sceny z filmu, a w nich m.in. Neve Campbell jako Sidney!

Krzyk 5 zwiastun
Nowe klipy z Krzyku 5 / Foto Prime Movies: Paramount, Spyglass Media, Radio Silence, Project X

Studio Paramount przedstawiło właśnie nowy klip promocyjny z horroru “Krzyk 5” (“Scream”). Na wideo składają się niewidziane dotąd sceny z filmu – prominentnie umiejscowiono w nich postać Sidney Prescott (Neve Campbell).

Krzyk 5 Sceny z filmu – nowe spojrzenie na Ghostface’a i Sidney

Półtoraminutowy filmik trafił na youtube’owy kanał wytwórni Paramount Pictures, która wprowadzi “Krzyk 5” do kin już w styczniu 2022 roku. Klip nosi wymowny tytuł: “Ghostface is Back” (Ghostface powrócił). Na nagranie składają się między innymi rozmowy z aktorami występującymi w sequelu. Melissa Barrera ujawnia, że jej bohaterka, Samantha, będzie obiektem polowania psychopatycznego zabójcy. By uniknąć śmierci w kontakcie z nożem Ghostface’a, dziewczyna szuka pomocy u Deweya (David Arquette).

— Dewey powraca w nowym “Krzyku”, bo ma wielkie serce. Chce pomóc Sidney, która próbuje zapomnieć o wydarzeniach z poprzednich odsłon serii – wyjaśnia Arquette.

Twórcy obiecują, że “Krzyk 5” to wyważone połączenie “nowej energii” z klasyką, którą pokochali fani oryginału Wesa Cravena. W promocyjnym klipie Paramountu pokazano dużo więcej scen z filmu niż w zwiastunie. Sporo uwagi poświęcono tu postaci Sidney Prescott, do której Dewey dzwoni, by przekazać złe wieści: w miasteczku Woodsboro znów grasuje zamaskowany nożownik.

Film wyreżyserował duet Matt Bettinelli-Olpin—Tyler Gillett. Kevin Williamson (scenarzysta pierwszego, drugiego i czwartego “Krzyku”) jest jednym z producentów wykonawczych. W obsadzie, poza Campbell i Arquette’em, zobaczymy też Courteney Cox, Jennę Ortegę i Marley Shelton.

Previous Article
Robert Rodat

Twórca "Szeregowca Ryana" przygotowuje kolejne wojenne widowisko

Next Article
Incal Taika Waititi

Taika Waititi podejmie się adaptacji komiksu "Incal" Jodorowsky'ego

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share