Kal Penn wychodzi z szafy. Słynny filmowy Kumar dokonał coming outu jako gej

Kal Penn gejem. Aktor znany z roli w komediowej serii o Haroldzie i Kumarze dokonał coming outu.
Kal Penn gej
Kal Penn gejem – aktor dokonał coming outu / Foto AZN: Kanał “CBS Sunday Morning” w serwisie YouTube

Aktor Kal Penn, najbardziej kojarzony z rolą Kumara Patela w komediowej serii “O dwóch takich, co poszli w miasto” (2004–2011), dokonał coming outu jako gej. W wywiadzie dla czasopisma “People” 44-latek wyjawił, że od jedenastu lat ma partnera.

Kal Penn gejem. Ekranowy Kumar dokonał coming outu

Kal Penn od ponad dekady znajduje się w związku z mężczyzną, Joshem. Panowie są zaręczeni i planują ślub. Swoją historię miłosną aktor przytoczył w książkowym pamiętniku “You Can’t Be Serious”. Okazuje się, że nie warto spisywać relacji na straty po jednej nieudanej randce.

Podczas jednej z pierwszych randek obecny narzeczony Penna zjawił się w jego mieszkaniu z wielopakiem piwa i natychmiast przełączył telewizor na kanał sportowy – trwały właśnie wyścigi NASCAR. Choć spotkanie nie należało do najlepszych, Kal i Josh szybko złapali wspólny język, a na oglądaniu meczy i samochodów wyścigowych w akcji spędzili jeszcze niejeden wieczór.

O swojej seksualności Kal Penn wypowiada się w następujący sposób:

— Dość późno odkryłem, że jestem gejem – na pewno w porównaniu z innymi ludźmi. Ale czas nie ma wpływu na tego typu sprawy. Wszyscy rozkminiamy, kim jesteśmy, we własnym zakresie.

44-letni aktor rzadko publikuje w sieci zdjęcia ze swoim ukochanym, bo, jak uważa, “nie przepada za atencją innych”. Fotografię, na której obejmuje Josha, zamieścił na Instagramie w czerwcu tego roku – w miesiącu tzw. dumy gejowskiej (Pride Month).

Kal Penn znany jest z roli lekarza Lawrence’a Kutnera w kultowym serialu “Dr House” oraz polityka Setha Wrighta w serialu ABC/Netfliksa “Designated Survivor”. Jako Kumar Patel wystąpił w komediach “O dwóch takich, co poszli w miasto”, “Harold i Kumar uciekają z Guantanamo” oraz “Harold i Kumar: Spalone święta”.

Previous Article
Moonfall zwiastun

Wszystko, co wiedzieliśmy o Księżycu, było kłamstwem. Zwiastun filmu "Moonfall" Emmericha

Next Article
Cello Jeremy Irons

Zdobywca Oscara Jeremy Ironsa w horrorze od twórcy "Piły"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share