Elvira, władczyni ciemności, udzieliła pierwszego publicznego wywiadu po swoim coming oucie

Cassandra Peterson coming out
Cassandra Peterson coming out i wywiad na temat partnerki / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

W ubiegłym tygodniu świat obiegła informacja, że Cassandra Peterson – słynna Elvira, władczyni ciemności – jest osobą nieheteronormatywną. W swojej nowej książce aktorka i osobowość medialna, uznawana za symbol seksu, dokonała coming outu i wyznała, że od dziewiętnastu lat jest w związku z inną kobietą.

Peterson wzięła udział w programie typu talk-show prowadzonym przez Tamron Hall, gdzie udzieliła pierwszego publicznego wywiadu na temat wyjścia z “szafy” i swojej miłości do trenerki personalnej Teresy “T” Wierson.

Cassandra Peterson Coming out i pierwszy wywiad na temat partnerki

Cassandra Peterson jest kojarzona jako Elvira, władczyni ciemności. Pod tym pseudonimem prowadziła w latach osiemdziesiątych program “Movie Macabre”, poświęcony kinu grozy i nadawany przez stację KHJ–TV. Na antenie pojawiała się zawsze w opinającej sukni z dużym dekoltem i w wyzywającym makijażu. W programie “The Tamron Hall Show” Peterson powiedziała:

— Myślę, że z powodu postaci, którą gram (Elviry – przyp.), uwielbiają mnie mężczyźni. To wyjątkowo seksowna kobieta, która jest heteroseksualna, zawsze ugania się za mężczyznami. Dla wielu ludzi to może być trochę szokujące. Mogą sobie pomyśleć: “Ona, naprawdę? Właśnie ona okazała się być osobą LGBT?”

Peterson dokonała coming outu w swoim nowo wydanym pamiętniku “Yours Cruelly, Elvira”. Zapytana przez Hall, jak czuła się, wyjawiając światu, że od blisko dwóch dekad ma partnerkę, wyznała, w typowy dla siebie, ironiczny sposób:

— Było to dość straszne. Straszne i ekscytujące jednocześnie, ale przyniosło mi poczucie ulgi. Mojej partnerce również. Utrzymywanie sekretów przez tak długi czas… przynosi wzdęcia i wywołuje gazy.

Peterson powiedziała, że o jej orientacji wiedziała jedynie garstka najbliższych przyjaciół. Ponoć do wyjścia z “szafy” skłonił ją wywiad z aktorem Dannym Trejo, który akurat czytała. Słynny ekranowy “Maczeta” Cortez opowiadał w nim o uczuciu strachu i o tym, że nie możemy pozwolić, by ten strach kontrolował nasze życie.

Previous Article
Christina Aguilera Rodzina Addamsów 2

"Rodzina Addamsów 2" - ekscentrycy wracają do kin. Posłuchaj utworu Christiny Aguilery o Addamsach

Next Article
Prime Video październik 2021

Amazon Prime Video - premiery października, m.in. "Koszmar minionego lata" i "Star Trek: Lower Decks"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share