To już pewne: powstanie “Diuna 2”. Znamy datę premiery

Diuna 2 potwierdzona. Studio Legendary zapowiedziało, że sequel dochodowej space opery na pewno zostanie nakręcony. Kiedy premiera?
Diuna 2 potwierdzona
Diuna 2 potwierdzona / Foto AZN: Warner Bros., Legendary

To już pewne: film “Diuna 2” oficjalnie dostał zielone światło na realizację. Studio Legendary Entertainment podziękowało na Twitterze widzom, którzy obejrzeli widowisko w kinach i zapowiedziało, że “podróż wcale się jeszcze nie skończyła”. Kiedy sequel pojawi się na dużych ekranach?

Diuna 2 potwierdzona – znamy datę premiery

Reżyser Denis Villeneuve od początku powtarzał, że ma w planach powrót na planetę Arrakis, znaną z uniwersum Franka Herberta. Jego “Diuna” rozpoczyna się od logotypu z wymownym tytułem “Dune: Part 1”, a fani space opery dobrze wiedzą, że historia wręcz wymaga kontynuacji. W wywiadach Villeneuve nie raz mówił, że chciałby nakręcić dylogię o Paulu Atrydzie.

“Diuna 2” – oficjalnie zatytułowana “Dune: Part Two” – ukaże się na ekranach kin już za dwa lata, 20 października 2023 roku.

Film “Diuna” zarobił dotąd 223,2 mln dolarów na całym świecie i wydaje się, że do portfeli twórców wpłynie jeszcze sporo. Wciąż nie odbyła się premiera obrazu chociażby w Australii czy na Filipinach. Post zapowiadający powrót “Diuny” na Twitterze zebrał dotychczas 106 tys. polubień.

Previous Article
Aline. Głos miłości zwiastun

ZWIASTUN: "Aline. Głos miłości" - film inspirowany historią Celine Dion

Next Article
Sukcesja sezon 4

"Sukcesja", sezon 4. - HBO oficjalnie przedłużyło emisję serialu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share