Ostatni klaps na planie “Evil Dead Rise” – “Martwego zła 4”. Szykuje się krwawa jatka

“Martwe zło 4” zostało oficjalnie ukończone. Reżyser Lee Cronin poinformował, że na planie zdjęciowym padł ostatni klaps. Kiedy premiera?
Martwe zło 4
Martwe zło 4 Koniec zdjęć do filmu / Foto AZN: Kadr z filmu “Martwe zło” (1981); New Line Cinema, Renaissance Pictures

Ukończono zdjęcia do filmu “Evil Dead Rise”, w Polsce znanego jako “Martwe zło 4”. Z tej okazji reżyser Lee Cronin podzielił się na Twitterze fotosami z planu. Jedno jest pewne – szykuje się krwawa jatka.

Martwe zło 4 Koniec zdjęć – na planie padł ostatni klaps

Na profilu Lee Cronina w serwisie Twitter pojawił się post ze zdjęciami. Jedno przedstawia aktora umazanego czerwoną farbą, dwa inne pokazują zakrwawione buty. Na kolejnym fotosie widzimy kieliszek z szampanem oraz klaps filmowy (z datą 24 października, kiedy najwyraźniej zakończono prace przed kamerą). Cronin opatrzył swój wpis słowami:

— Osiem miesięcy, jeden covidowy lockdown, 6500 litrów krwi i więcej wspomnień niż mój mózg jest w stanie przetworzyć. Na planie filmu “Evil Dead Rise” padł ostatni klaps. Dziękuję, Nowa Zelandio, bawiłem się kapitalnie. Czas ruszać do domu i poddać tę bestię cięciom montażowym.

Cronin (“Impostor”) przygotował scenariusz filmu i zajął stanowisko reżyserskie. Bohaterkami “Martwego zła 4” (właśc. “Evil Dead Rise”) są dwie niechętne wobec siebie siostry, które postanawiają przełamać lody i dojść do porozumienia. Gdy wydaje się, że połączy je przyjacielska więź, na ulicach zaczynają szarżować demoniczne istoty. Dziewczyny zostają wciągnięte w zwierzęcą bitwę o przetrwanie. Muszą zrobić wszystko, by demony ich nie opętały.

Film ukaże się na platformie streamingowej HBO Max w 2022 roku. Postacie sióstr grają Alyssa Sutherland i Lily Sullivan. Bruce Campbell (Ash Williams z poprzednich odsłon serii) prawdopodobnie nie wróci w swojej kultowej roli.

Previous Article
Sukcesja sezon 4

"Sukcesja", sezon 4. - HBO oficjalnie przedłużyło emisję serialu

Next Article
Black Friday zwiastun

Sklepikarze kontra groźny wirus. Zwiastun komedii grozy z Bruce'em Campbellem i Devonem Sawą

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share