Czy Denis Villeneuve – twórca “Diuny” – wyreżyseruje następny film o Jamesie Bondzie?

Denis Villeneuve Bond
Denis Villeneuve Bond – nowy film / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Denis Villeneuve – twórca “Diuny” i “Nowego początku” – udzielił wywiadu stacji MTV. Zapytany, czy zostanie reżyserem kolejnego filmu o Jamesie Bondzie, odpowiedział: “tak, bardzo bym tego chciał”.

Denis Villeneuve – czy nakręci nowy film o Bondzie?

W rozmowie z dziennikarzem MTV Denis Villeneuve przyznał, że jest wielkim fanem serii o agencie 007. Zdradził też, że chętnie przejąłby reżyserskie stery po Carym Fukunadze (twórcy “Nie czas umierać”):

— Bardzo chciałbym móc wyreżyserować film o Jamesie Bondzie. Jestem związany z tą postacią od dziecka. Czuję do niej olbrzymią sympatię. To byłoby wielkie wyzwanie – dokonać rebootu serii po filmach z Danielem Craigiem. Daniel przyniósł serii świeżość, sprawił, że stała się ona wyjątkowa, silna, nie do podrobienia. Jest ostatnim prawdziwym Jamesem Bondem.

Denis Villeneuve podkreśla, że choć nie wie, czy studio wybierze go na stanowisko reżysera następnego filmu o Bondzie, byłby to dla niego “olbrzymi przywilej”.

22 października na polskich ekranach ukaże się “Diuna”, właśnie w reżyserii Villeneuve’a. Już teraz mówi się o powstaniu kontynuacji – “Diuny 2”. Będzie ona możliwa, jeśli film okaże się przebojem w kinach i przyniesie intratne zyski dzięki dystrybucji w serwisie HBO Max.

Previous Article
Niezniszczalni 4 Jason Statham

Jason Statham podzielił się pierwszym oficjalnym zdjęciem z planu "Niezniszczalnych 4"

Next Article
Peacemaker serial

John Cena pręży muskuły na nowym plakacie promującym serial "Peacemaker"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share