Amerykański remake filmu Alejandra Amenábara – twórcy “Innych”

Teza remake
Teza Remake filmu w przygotowaniu / Foto AZN: Las Producciones del Escorpión, S.L., Sogepaq

Amerykanie szykują remake filmu “Teza”, który lata temu wyreżyserował Alejandro Amenábar. Później hiszpańsko-chilijski filmowiec nakręcił takie hity, jak “Inni” (z Nicole Kidman w roli głównej) czy oscarowy “W stronę morza”.

Teza Remake filmu Amenábara w przygotowaniu

Studio Sentient Entertainment stworzy amerykański remake filmu “Teza” z 1996 roku. Bohaterką thrillera, który toczył się w Madrycie, była studentka pisząca pracę o przemocy w kinie. Młoda kobieta przypadkiem trafia na kasetę VHS, ukazującą brutalne zabójstwo pewnej dziewczyny. Okazuje się, że studiowała ona na tej samej uczelni. Tak oto Ángela wpada na trop nielegalnego kina snuff – czyli filmów przedstawiających rzeczywiste tortury i morderstwa niewinnych ludzi.

Producentami nowej wersji “Tezy” będą Renee Tab, Christopher Tuffin, Lucas Akoskin i Guido Rud. Nie wiadomo, czy Alejandro Amenábar również będzie związany z remakiem. Przedstawiciele studia Sentient zachwalają dreszczowiec Amenábara jako “wyprzedzający swoje czasy”, opowiadający o tym, co jeszcze bardziej fascynuję dzisiejszą kulturę – czyli o seksie i przemocy.

Wytwórnia Sentient Entertainment odpowiedzialna jest też za realizację serialu “Konflikt: Bette i Joan” Ryana Murphy’ego.

Previous Article
Oszukać przeznaczenie 6 kiedy

Powstanie "Oszukać przeznaczenie 6". Wybrano scenarzystkę filmu

Next Article
Butcher's Crossing film

Pierwsze spojrzenie na western "Butcher's Crossing" z Nicolasem Cage'em w roli głównej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share