“Wszyscy święci New Jersey” – powstanie sequel filmu, który będzie zarazem prequelem “Rodziny Soprano”

Wszyscy święci New Jersey sequel
Wszyscy święci New Jersey sequel w przygotowaniu / Foto AZN: HBO, Warner Bros., New Line Cinema

Twórca kultowej “Rodziny Soprano” David Chase nie wyklucza, że powstanie kolejny projekt bazujący na słynnym serialu. Co więcej, 76-letni laureat nagrody Emmy bardzo by tego chciał. Niedawno opowiedział o swoich najbliższych planach.

Wszyscy święci New Jersey Sequel w przygotowaniu

Kilka tygodni temu ukazał się dramat gangsterski “Wszyscy święci New Jersey”, który stanowił prequel popularnego serialu HBO sprzed lat. Teraz David Chase zapowiada, że uniwersum znane z filmu zostanie rozszerzone. Ma powstać bezpośrednia kontynuacja “Wszystkich świętych…” Wydarzenia nadal będą toczyły się przed tymi z “Rodziny Soprano”.

Chase napisze scenariusz filmu fabularnego – w pracach pomoże mu Terence Winter (nominowany do Oscara za “Wilki z Wall Street”). W przeszłości Winter przygotował fabułę kilku odcinków “Rodziny Soprano”.

W sieci pojawiają się plotki, że na tak wczesnym etapie preprodukcji twórcy sami nie wiedzą, czy lepszym formatem dla sequela byłby film pełnometrażowy, czy może jednak serial. Projekt na pewno będzie emitowany przez serwis HBO Max.

Film “Wszyscy święci New Jersey” kosztował 50 mln dolarów, a w kinach dookoła świata zarobił jedynie 11,4 mln USD. Okazuje się jednak, że wyniki streamingowe produkcji były dużo lepsze. Ann Sarnoff, reprezentująca studio WarnerMedia, powiedziała, że przedstawiciele wytwórni są zadowoleni z oglądalności w HBO Max i “nie mogą doczekać się”, aż ruszą prace przy sequelu.

Kryminał “Wszyscy święci New Jersey” opowiedział historię młodego Tony’ego Soprano, który dorasta w najbardziej burzliwych dla Newark czasach. W filmie przedstawiono drogę chłopaka na sam szczyt przestępczego półświatka.

Previous Article
Najlepsze seriale o wampirach

Top 10: najlepsze seriale o wampirach

Next Article
Mother/Android premiera

Pierwsze zdjęcia z filmu science-fiction "Mother/Android" - w obsadzie m.in. Chloë Grace Moretz

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share