Dolph Lundgren i Scott Adkins w filmie akcji o linczu, zemście i walce

Section Eight Scott Adkins
Section Eight Scott Adkins i Dolph Lundgren w nowym filmie akcji / Foto AZN: Wikimedia Commons

Dolph Lundgren (“Aquaman”) i Scott Adkins (“Doktor Strange”) pojawią się razem na ekranie. Panowie otrzymali angaż do nowego filmu akcji “Section Eight”. Nie będzie to pierwszy raz, kiedy skrzyżują pięści do walki na planie zdjęciowym.

Section Eight Scott Adkins i Dolph Lundgren razem na ekranie

Adkins i Lundgren uchodzą za ikony kina akcji. Pierwszy z aktorów debiutował po roku 2000 i od tego czasu wystąpił w dziesiątkach filmów sensacyjnych – najbardziej znane to “Champion” czy dylogia “Ninja”. Lundgren kontynuuje karierę od lat osiemdziesiątych. Grał m.in. w “Punisherze” czy “Rockym IV”.

Panowie mają na swoim koncie cztery wspólne produkcje (“Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia”, “Niezniszczalni 2″, “Grobowiec smoka”, “Castle Falls”). Film “Section Eight” będzie piątym wspólnym przedsięwzięciem. Produkcja będzie historią żołnierza, który odsiaduje wyrok w więzieniu, bo szukał zemsty na ludziach, którzy zamordowali jego rodzinę. Bohater przykuwa uwagę tajemniczej agencji rządowej, która poszukuje świetnie wyszkolonego wojownika.

Obraz wyreżyseruje Chad Law – twórca “Prawda do zemsty”. Będzie też autorem scenariusza. U boku Adkinsa i Lundgrena wystąpią Ryan Kwanten (“Czysta krew”) i Christian Sesma (“Kroniki strażnika”).

Twórcy zapowiadają, że w filmie dojdzie do “starcia tytanów”. Lundgren pracuje obecnie nad sequelem “Niezniszczalnych”, który kręcony jest w Londynie.

Previous Article
Oppenheimer Emily Blunt

Emily Blunt nawiąże współpracę z Christopherem Nolanem?

Next Article
Halloween zabija recenzja

„Halloween zabija” – recenzja. Piękna oda do slashera, horror o amerykańskich lękach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share