Stallone o “Niezniszczalnych 4”: “To będzie thriller w stylu «whodunnit»”. Zginie kluczowa postać

Niezniszczalni 4
Niezniszczalni 4 – Stallone o filmie / Foto Prime Movies: Millennium Films, Nu Image, Lionsgate

Przedwczoraj Sylvester Stallone i Dolph Lundgren byli gośćmi specjalnymi imprezy sportowej Arnold Classic Sports Festival, organizowanej w Birmingham. Podczas rozmowy z dziennikarką słynny ekranowy John Rambo opowiedział co nieco o nadchodzącej produkcji – “Niezniszczalnych 4”.

Niezniszczalni 4 – bardziej thriller niż film akcji sensu stricto

Zdjęcia do filmu “Niezniszczalni 4” wystartowały 29 września w Londynie. W kolejnych tygodniach aktorzy odwiedzą Grecję oraz bułgarskie studio nagraniowe należące do wytwórni Nu Boyana. W sequelu występują Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Jason Statham, Randy Couture, Megan Fox, Tony Jaa, Andy Garcia i 50 Cent. Prawdopodobnie ukaże się on w 2022 roku.

3 października Stallone gościł na imprezie sportowej Arnold Classic Sports Festival, która swoją nazwę zawdzięcza, oczywiście, nazwisku Arnold Schwarzeneggera. Podczas wywiadu przed publicznością gwiazdor “Rocky’ego” uchylił rąbka tajemnicy na temat “Niezniszczalnych 4”.

Film będzie różnił się formułą od swoich poprzedników. Podczas gdy części od 1. do 3. były kinem akcji sensu stricto, “Niezniszczalni 4” mogą mieć formę thrillera w stylistyce whodunnit. Oznaczałoby to, że w pierwszym akcie filmu zostanie uśmiercona jedna z kluczowych postaci. Seria krytykowana była za przewidywalną fabułę. Czy twisty narracyjne przyniosą powiew świeżości?

Obecnie film kręcony jest w Anglii, nieopodal portu lotniczego Londyn-Heathrow. Stallone zjawił się na planie pomimo problemów zdrowotnych. W minionym miesiącu przeszedł operację kręgosłupa.

Previous Article
Wesele Smarzowski

WIDEO: Przedpremierowy fragment filmu "Wesele" Smarzowskiego. Obłąkane kazania księdza katolickiego

Next Article
Keira Knightley Boston Strangler

Keira Knightley wystąpi w filmie Ridleya Scotta "Boston Stranger"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share