ZWIASTUN – “Rocky IV: Rocky vs. Drago”. Wersja reżyserska kultowej produkcji wraca do kin

Rocky 4 wersja reżyserska
Rocky 4 Wersja reżyserska wkrótce w kinach/ Foto Prime Movies: MGM, United Artists

Studio Metro-Goldwyn-Mayer postanowiło przywrócić do kin film “Rocky 4” z udziałem Sylvestra Stallone’a. Kultowa produkcja z połowy lat osiemdziesiątych stała się jedną z najbardziej emblematycznych w karierze gwiazdora. W amerykańskich kinach wydana zostanie wersja reżyserska filmu pięściarskiego. Znalazły się w niej nigdy niewidziane, dodatkowe sceny z udziałem Carla Weathersa.

Rocky 4 Wersja reżyserska głośnej kontynuacji

Na youtube’owym kanale wytwórni MGM zamieszczono oficjalny zwiastun “Rocky’ego 4”. Film został zremasterowany i cyfrowo odświeżony. Wzbogacono go o trzydzieści pięć minut nowego, nigdy dotąd niewidzianego materiału. Kinowy oryginał trwał półtorej godziny. Czas trwania wersji reżyserskiej to 125 minut.

O planach wydania rozszerzonej wersji “Rocky’ego 4” usłyszeliśmy po raz pierwszy latem 2020 roku. Jej główną atrakcją będą nowe ujęcia pojedynku bokserskiego między Ivanem Drago (Dolph Lundgren) a Apollo Creedem (Carl Weathers). Z filmu usunięto też sceny z udziałem robota Paulie’ego – specjalnie na życzenie Stallone’a.

Wersja reżyserska “Rocky’ego 4” ukaże się w kinach na terenie Ameryki Północnej – premierę zaplanowano na 11 listopada. Następnego dnia film zostanie udostępniony w platformach streamingowych. Na razie nie wiadomo, czy kultowy sequel – a właściwie jego urozmaicona wersja – zostanie wydany też w Polsce. Premiera na Netfliksie byłaby spełnieniem marzeń fanów Stallone’a.

Film “Rocky 4” debiutował na ekranach kin w listopadzie 1985 roku. W przyszłym miesiącu produkcja MGM obchodzi 36-lecie. W “Rockym 4” tytułowy bokser staje do walki z nasterydowanym mistrzem walk ze Związku Radzieckiego. Na planie filmu rozpoczęła się przyjaźń Stallone’a i Lundgrena, którzy po latach wystąpili m.in. w trzech częściach “Niezniszczalnych”. Zdjęcia do czwartej odsłony serii ruszyły w Londynie w minionym tygodniu.

Previous Article
Niezniszczalni 4

"Niezniszczalni 4" będą kręceni w trzech krajach Europy. Czy Schwarzenegger powróci w roli Trencha?

Next Article
Riddick 4: Furya

"Riddick 4: Furya" - Vin Diesel ma dobre wieści w sprawie sequela

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share