Emily Blunt nawiąże współpracę z Christopherem Nolanem?

Oppenheimer Emily Blunt
Oppenheimer Emily Blunt w obsadzie? / Foto AZN: Wikimedia Commons

Aktorka Emily Blunt (“Ciche miejsce”, “Wyprawa do dżungli”) negocjuje warunki współpracy z Christopherem Nolanem. Prawdopodobnie pojawi się w jego szykowanym obecnie filmie “Oppenheimer”, gdzie zagra żonę słynnego amerykańskiego fizyka.

Oppenheimer Emily Blunt żoną “ojca bomby atomowej”

Postać Roberta Oppenheimera przypadła w udziale Cillianowi Murphy’emu (“Peaky Blinders”). Emily Blunt miałaby zagrać małżonkę naukowca – Katherine “Kitty” Oppenheimer (z domu Puening). Była ona biolożką i członkinią Komunistycznej Partii Stanów Zjednoczonych. Na razie aktorka jest w trakcie negocjacji i nie potwierdziła ostatecznie, że pojawi się w filmie.

Film “Oppenheimer” pomyślany został jako wysokobudżetowa produkcja z gwiazdorską obsadą. Trwają sesje castingowe. Co ciekawe Blunt i Murphy wystąpili wspólnie w horrorze “Ciche miejsce 2”, który ukazał się w maju i zarobił blisko 300 mln dolarów dookoła świata.

Murphy wystąpi w nowym projekcie Christophera Nolana jako autentyczna postać historyczna – Robert Oppenheimer. Dziś nazywany “ojcem bomby atomowej”, podczas II wojny światowej kierował on Programem Manhattan, którego celem było uzyskanie energii jądrowej i wykorzystanie jej do produkcji nowego typu broni. Irlandzki aktor otrzymał tę rolę z powodu łudzącego podobieństwa, jakie łączy go z Oppenheimerem.

Zdjęcia do filmu ruszą na początku 2022 roku. Będzie to kolejne wojenne widowisko Christophera Nolana po niedawnym „1917” (o operacji Dynamo). Zaplanowano, że film ukaże się w Ameryce Północnej 21 lipca 2023 roku.

Previous Article
Yellowjackets zwiastun

Christina Ricci i Juliette Lewis w serialu o katastrofie lotniczej i kanibalizmie

Next Article
Section Eight Scott Adkins

Dolph Lundgren i Scott Adkins w filmie akcji o linczu, zemście i walce

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share