Filmy

Megan Fox w lateksowym kostiumie z filmu „Niezniszczalni 4”

Megan Fox pochwaliła się swoim kostiumem z nowego filmu. Mowa, oczywiście, o sequelu serii „The Expendables” – „Niezniszczalni 4”. Znana z „Transformersów” aktorka występuje w nim u boku samego Sylvestra Stallone’a.

Niezniszczalni 4 Megan Fox na zakulisowym zdjęciu

W filmie „Niezniszczalni 4” aktorka wystąpi jako twarda najemniczka. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Megan Fox z planu – jej przymiarki stroju. 35-latka ma na sobie taktyczno-outdoorowy uniform, obuwie na podwyższonej podeszwie i ciemne, lateksowe spodnie.

Niezniszczalni 4 Megan Fox

Niezniszczalni 4 Megan Fox na zdjęciu z planu / Foto Prime Movies: instagram.com/meganfox

Seria „Niezniszczalni”, choć zdominowana przez mężczyzn, słynie też z ról drugoplanowych w wykonaniu atrakcyjnych aktorek. W przeszłości w filmach wystąpiły Charisma Carpenter, Giselle Itié i Nikolette Noel.

„Niezniszczalni 4” prawdopodobnie ukażą się w 2022 roku. Obecnie aktorzy pracują na planie zdjęciowym w Wielkiej Brytanii, a w przyszłym miesiącu ekipa przybędzie do Saloników. Serwis “GTP Headlines” ujawnia, że budżet przeznaczony na sceny kręcone w Grecji będzie sięgał 19 mln euro.

W planach są też prace w bułgarskim studiu nagraniowym należącym do wytwórni Nu Boyana. W obsadzie “Niezniszczalnych 4” zobaczymy Sylvestra Stallone’a, Fox, Jasona Stathama, Dolpha Lundgrena, 50 Centa, Andy’ego Garcię i Randy’ego Couture’a.

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:Filmy