Filmy

ZWIASTUN: „To musi być miłość”. Nowa komedia romantyczna z Karolakiem i Kożuchowską

Na YouTubie pojawił się pierwszy zwiastun nowej polskiej komedii romantycznej. Mowa o filmie „To musi być miłość” – w obsadzie m.in. Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska.

To musi być miłość Zwiastun polskiej komedii romantycznej

Komedia „To musi być miłość” dzieje się między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem. Do Sopotu przybywają trzy siostry, które przechodzą wiele zawirowań w życiu miłosnym. Za kobietami ruszają ich mężczyźni – gotowi na wiele wyrzeczeń, by zostały im odpuszczone ich winy.

Tytuł roboczy filmu brzmiał „Miłość na Marsie”. Komedię romantyczną przygotowali twórcy innych, podobnych produkcji – między innymi „Narzeczonego na niby”. Świąteczna tematyka podpowiada, że obraz spodoba się fanom „Listów do M.”

W filmie występują Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Jan Englert, Rafał Królikowski, Małgorzata Zajączkowska, Anna Smołowik, Ina Sobala i Mateusz Rusin.

Film w reżyserii Michała Rogalskiego i ze scenariuszem aktorki Angieszki Pilaszewskiej ukaże się w kinach 5 listopada. Obraz powstał dzięki wytwórni Akson Studio i Polsatowi, współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:Filmy