Megan Fox wyuzdaną wampirzycą w zwiastunie filmu Netfliksa „Nocne kły”

Nocne kły
Nocne kły Zwiastun filmu / Foto Prime Movies: Netflix

Megan Fox ma apetyt na ludzką krew. Znana z serii „Transformers” aktorka pojawia się w zwiastunie horroru „Nocne kły”, który w przyszłym miesiącu debiutuje na platformie Netflix. Premierę zaplanowano na 20 października, w sam raz przed świętem halloween. Trailer zapowiada mnóstwo upiornej rozrywki.

Nocne kły Zwiastun

Film przypomina komedię grozy „Opowieści z krypty: Orgia krwi” z połowy lat dziewięćdziesiątych. Zwiastun wskazuje, że utrzymany jest w podobnie kampowej, B-klasowej tonacji.

W filmie „Nocne kły” Miastem Aniołów rządzą wampiry i głodne krwi elity. Ubogi student Benny dorabia jako szofer. Pewnej nocy do jego limuzyny wsiadają imprezowe dziewczyny – Blaire i Zoe. Chłopak wozi je z jednego klubu nocnego do drugiego i wreszcie odkrywa mroczny sekret. Młodo wyglądające pasażerki są w istocie kilkusetletnimi wampirzycami, a w Los Angeles toczy się ostateczna walka dobra ze złem.

Główną rolę zagrał w filmie Jorge Lendeborg Jr. – świeżo po występie w dramacie Amazon Prime Video „Błogość” (gdzie partnerował Salmie Hayek i Owenowi Wilsonowi). Ceniący sobie dobrą zabawę – i ludzką krew – duet stworzyły Debby Ryan („Insatiable”, „Koniara”) i Lucy Fry („Wolf Creek”). Druga z aktorek grała już krwiopijcę w komedii fantasy „Akademia wampirów” z 2014 roku.

Nocne kły Film Netflixa z Megan Fox

Uwagę zwraca Megan Fox, która pojawia się w zwiastunie jako wyuzdana wampirzyca w kostiumie rodem z modowego żurnalu. Obecnie polscy widzowie mogą oglądać aktorkę w komedii familijnej „Jak rozmawiać z psem”, goszczącej na dużych ekranach.

W filmie „Nocne kły” występują też: Raúl Castillo („Spojrzenia”, „The Inspection”), Alexander Ludwig („Igrzyska śmierci”, „Dziewczyny śmierci”), Bryan Batt („Jeffrey”), Alfie Allen („Gra o tron”), Sydney Sweeney („Pewnego razu… w Hollywood”), Hunter Burke („Big Short”) i Marlene Forte („Dallas”).

Film wyreżyserował Adam Randall na podstawie scenariusza, którego autorem jest Brent Dillon. Producentami „Nocnych kłów” są Vincent Gatewood, Charles Morrison i Ben Pugh.

Previous Article
Najlepsze filmy młodzieżowe

Top 10: Najlepsze filmy młodzieżowe

Next Article
Lucyfer film

Film pełnometrażowy jako kontynuacja „Lucyfera”? Lauren German marzy o komedii w stylu „Nagiej broni”

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share