Filmy

Jason Statham podzielił się pierwszym oficjalnym zdjęciem z planu „Niezniszczalnych 4”

Na profilu Jasona Stathama w serwisie Instagram pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z planu filmu „Niezniszczalni 4”. Aktor pozuje na nim w kostiumie najemnika i z typowym dla siebie, zabójczym uśmiechem. Towarzyszy mu Sylvester Stallone.

Niezniszczalni 4 Jason Statham i Sylvester Stallone na wspólnym zdjęciu

Na Instagramie Stathama pojawił się post zapowiadający nadchodzącą, czwartą odsłonę hitowej serii z gatunku akcji:

— Wróciliśmy do gry wspólnie z bossem – Sylvestrem Stallone’em. #Niezniszczalni4

Niezniszczalni 4 Jason Statham

Niezniszczalni 4 Jason Statham i Sylvester Stallone na pierwszym zdjęciu z planu / Foto Prime Movies: instagram.com/jasonstatham

Wpis zdobył dotąd 3,2 mln polubień i setki komentarzy – między innymi od Denzela Washingtona, Terry’ego Crewsa, Johnny’ego Messnera, strongmana Eddie’ego Halla oraz grupy Cypress Hill.

Na fotografii z planu zdjęciowego Jason Statham pozuje jako Lee Christmas, a Stallone – jako Barney Ross. W tle widać, że w sequelu powrócą nie tylko znani aktorzy, ale też charakterystyczny pojazd Rossa (Ford F100).

Ruszyły już prace na terenie Londynu. W przyszłym miesiącu ekipa „Niezniszczalnych 4” przybędzie do Saloników, gdzie też będą realizowane zdjęcia. Serwis „GTP Headlines” ujawnia, że budżet przeznaczony na sceny kręcone w Grecji będzie sięgał 19 mln euro.

W planach są też prace w bułgarskim studiu nagraniowym należącym do wytwórni Nu Boyana. W obsadzie „Niezniszczalnych 4” zobaczymy Stallone’a, Stathama, Dolpha Lundgrena, Megan Fox, 50 Centa, Andy’ego Garcię i Randy’ego Couture’a.

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:Filmy