Madonna nie chce, by film o jej karierze przygotował mężczyzna. “Mężczyźni nie szanują kobiet”

Madonna film biograficzny
Madonna – film o piosenkarce. Co ma do powiedzenia sama wokalistka? / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Madonna nie chce, by film o jej życiu i karierze przygotował mężczyzna. W ostatnim wywiadzie amerykańska piosenkarka stwierdziła, że mężczyźni “nie rozumieją kobiet”, a ewentualny filmowy projekt stanowiący jej biografię powinna zrealizować scenarzystka – inna kobieta.

Film o Madonnie – co ma do powiedzenia sama piosenkarka?

Madonna pojawiła się w programie “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, gdzie opowiedziała o swojej karierze aktorki i filmowych propozycjach. Tematem rozmów był między innymi film biograficzny o niej samej.

Gwiazda muzyki pop wyznała, że grupa filmowców próbowała przekonać ją do swoich scenariuszy. Najczęściej byli to jednak mężczyźni, a piosenkarka wolałaby, żeby fabułę filmu o jej karierze napisała kobieta.

— Dlaczego ktoś w ogóle miałby przyszykować film o moim życiu? Czytałam jeden ze scenariuszy – nie było w nim ani szczypty prawdy, a mężczyzna odpowiedzialny za scenopis nie rozumiał kobiet, nie doceniał ich, zupełnie nie szanował.

Madonna stwierdziła też, że w przyszłości planuje wyprodukować film w formie “wizualnej autobiografii”. Co ciekawe w wywiadzie dla Jimmy’ego Fallona wykonawczyni przeboju “Hung Up” potwierdziła też plotki, że w przeszłości zaproponowano jej rolę Catwoman – Kobiety-Kota. Mowa o filmie z 2004 roku, w którym tytułową bohaterkę – Patience Phillips – grała Halle Berry. Ponoć miała też wystąpić w “Matriksie” sióstr Wachowskich, ale odrzuciła taką ewentualność.

Previous Article
Peacemaker serial

John Cena pręży muskuły na nowym plakacie promującym serial "Peacemaker"

Next Article
That '90s Show

"Różowe lata dziewięćdziesiąte"? Netflix zamówił spin-off sitcomu "That ’70s Show"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share