John Cena pręży muskuły na nowym plakacie promującym serial “Peacemaker”

Peacemaker serial
Peacemaker Serial z Johnem Ceną – plakat / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

HBO Max zaprezentowało nowy plakat promujący serial “Peacemaker” z Johnem Ceną. Telewizyjna produkcja Jamesa Gunna zadebiutuje na platformie VOD już w styczniu nadchodzącego roku.

Peacemaker Serial z Johnem Ceną – plakat

Na nowym plakacie z serialu “Peacemaker” widzimy Johna Cenę w kostiumie superbohatera, siedzącego na zderzaku samochodu. Choć nie wiadomo, kiedy produkcja ukaże się w Polsce, premiera jest nieunikniona – Cena to dziś jedna z największych gwiazd ekranu, a Gunn kręci przebój za przebojem. Jego ostatni film, “Legion samobójców: The Suicide Squad”, zarobił blisko 170 mln dolarów.

Peacemaker Serial – plakat / Foto AZN: HBO Max, Troll Court, Warner Bros.

John Cena pojawia się w serialu “Peacemaker” jako Christopher Smith. Jego wzniosła ksywka to, oczywiście, ściema i ironiczne zagranie ze strony twórców. Peacemaker to bowiem na wpół obłąkany, do bólu patriotyczny, a przy tym pozbawiony litości zabójca, który “pokój” chce osiągnąć za wszelką cenę. Mężczyzna ma swoją własną definicję prawa i porządku; posunie się bardzo daleko, by spełniły się jego cele. Rzecz dzieje się wkrótce po wydarzeniach z “Legionu samobójców”, a widzowie uczestniczą w misjach wykonywanych przez Peacemakera.

W obsadzie, poza Ceną, znajdują się Steve Agee, Danielle Brooks, Robert Patrick, Jennifer Holland, Freddie Stroma, Lochlyn Munro, Elizabeth Ludlow i Chukwudi Iwuji. Serial będzie liczył sobie osiem odcinków. Wszystkie napisał James Gunn, który jest też reżyserem większości.

Previous Article
Denis Villeneuve Bond

Czy Denis Villeneuve - twórca "Diuny" - wyreżyseruje następny film o Jamesie Bondzie?

Next Article
Madonna film biograficzny

Madonna nie chce, by film o jej karierze przygotował mężczyzna. "Mężczyźni nie szanują kobiet"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share