Muzyczny klip z “Wesela” Smarzowskiego: Arkadiusz Jakubik ekscentrycznym wodzirejem

Wesele Smarzowski piosenka
Wesele Smarzowskiego – piosenka z filmu / Foto Prime Movies: Kino Świat, Tasse Film, Canal+

Dystrybutor filmu “Wesele”, Kino Świat, udostępnił na YouTubie nowy klip promujący dzisiejszą premierę. Wideo ma formę teledysku, w którym przeplatają się sceny z tytułowej uroczystości ślubnej. Piosenkę do filmu zaśpiewał… Arkadiusz Jakubik.

Wesele Premiera 8 października. Posłuchajcie piosenki z filmu

Wybór artysty nie powinien dziwić. Arkadiusz Jakubik występuje w filmie “Wesele” jako ekscentryczny wodzirej. Ubrany w pobłyskującą, czerwoną marynarkę, wyjący do mikrofonu, udowadnia swojego talentu muzycznego. Aktor, który wystąpił w takich filmach Wojciecha Smarzowskiego jak “Kler” i “Dom zły”, jest założycielem grupy Dr Misio.

Jakubik jest wykonawcą utworu “Zołza”, którego teledysk właśnie trafił do serwisu YouTube. Twórcy zaznaczają, że utrzymana w klimacie swojskiego disco-polo piosenka to “żart”, a Smarzowski, umieszczając ją na soundtracku z filmu, puszcza oko do widza.

“Wesele” Smarzowskiego to krytyka współczesnej Polski. W swoim nowym dramacie reżyser przedstawia Polaków takich, jacy znani są ze stereotypów: rozmodlonych, bogobojnych, przywiązanych do tradycji i Kościoła, ale też agresywnych i lubiących wypić. Zgodnie z zapowiedzią dystrybutora, bohaterami “Wesela” są “podchmieleni goście, którzy szaleją na parkiecie w rytm tandetnej muzyki”. W filmie małomiasteczkowy biznesmen (Robert Więckiewicz) wystawia wesele dla ciężarnej córki.

W “Weselu” grają między innymi: Więckiewicz, Jakubik, Agata Kulesza, Andrzej Chyra, Michalina Łabacz, Ryszard Ronczewski, Mateusz Więcławek, Henryk Gołębiewski, Marian Dziędziel i Krzysztof Kowalewski.

Źródło: Kino Świat

Previous Article
Hellraiser reboot

Wiemy, kto dostał rolę Pinheada w nowym "Hellraiserze". Tym razem do współpracy zaproszono kobietę

Next Article
Niezniszczalni 4 Jason Statham

Jason Statham podzielił się pierwszym oficjalnym zdjęciem z planu "Niezniszczalnych 4"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share