“Peacemaker”: pierwszy teaser serialu z Johnem Ceną

Peacemaker teaser
Peacemaker teaser serialu / Foto Prime Movies: HBO Max

“Peacemaker” – serial HBO Max z Johnem Ceną – doczekał się pierwszej zapowiedzi wideo. Podczas gali rozdania nagród Emmy wyemitowano spot reklamowy promujący nadchodzące produkcje serwisu streamingowego. Jedną z nich jest właśnie “Peacemaker” – serial akcji autorstwa Jamesa Gunna, bazujący na postaci z komiksów DC o tym właśnie pseudonimie. Superbohater po raz pierwszy pojawił się w niedawnym “Legionie samobójców: The Suicide Squad”.

Peacemaker Teaser serialu z Johnem Ceną

Na teaser składają się trzy krótkie sceny z udziałem Peacemakera. W pierwszej John Cena odpala muzykę z gramofonu i przymierza się do tańca – robiąc to bez koszulki. W kolejnej – dziejącej się w restauracji – przysiada się do grupy przyjaciół. Zapytany, dlaczego przyszedł ubrany jak “przebieraniec”, odpowiada: “to zwykły kostium”. Ma na sobie strój parodiujący ten należący do Kapitana Ameryki.

Ostatnia jest scena akcji, w której Peacemaker strzela z karabinu, a właściwie daje niezły popis umiejętności walki z bronią. Zanim ukazał się film “Legion samobójców: The Suicide Squad”, James Gunn wielokrotnie powtarzał, że John Cena występuje w nim jako zupełne przeciwieństwo Batmana – “arogancki, przesadnie pewny siebie dupek”. Doskonale podkreślają to promocyjne klipy HBO Max.

Cena pojawia się w serialu “Peacemaker” jako Christopher Smith. Jego wzniosła ksywka to, oczywiście, ściema i ironiczne zagranie ze strony twórców. Peacemaker to bowiem na wpół obłąkany, do bólu patriotyczny, a przy tym pozbawiony litości zabójca, który “pokój” chce osiągnąć za wszelką cenę. Mężczyzna ma swoją własną definicję prawa i porządku; posunie się bardzo daleko, by spełniły się jego cele. Rzecz dzieje się wkrótce po wydarzeniach z “Legionu samobójców”, a widzowie uczestniczą w misjach wykonywanych przez Peacemakera.

Szczegóły fabularne są na razie owiane tajemnicą.

Peacemaker Pierwszy teaser serialu HBO Max

W obsadzie, poza Ceną, znajdują się Steve Agee, Danielle Brooks, Robert Patrick, Jennifer Holland, Freddie Stroma, Lochlyn Munro, Elizabeth Ludlow i Chukwudi Iwuji. Serial będzie liczył sobie osiem odcinków. Wszystkie napisał James Gunn, który jest też reżyserem większości. Za realizację “Peacemakera” odpowiadają studia Troll Court Entertainment, The Safran Company i Warner Bros. Television. Premierę w HBO Max zaplanowano na styczeń 2022 roku.

W sierpniu James Gunn powiedział, że jest “oddany serialowi” i chciałby wyreżyserować jego drugi sezon, jeśli HBO Max podejmie decyzję o przedłużeniu emisji.

W spocie reklamowym HBO Max znalazły się też fragmenty “And Just Like That…”, “Sukcesji”, “Gossip Girl”, “Euforii”, “Pohamuj entuzjazm”, “Niepewnych”, “The Sex Lives of College Girls”, a także filmowej “Diuny”. Widzowie zauważyli jednak, że na klip nie złożyły się zapowiedzi serialu “House of the Dragon”, czyli mocno wyczekiwanego prequela “Gry o tron”.

Previous Article
David Cronenberg nie żyje

David Cronenberg nie żyje - na szczęście tylko w fikcyjnym filmie

Next Article
Obi-Wan Kenobi serial

"Obi-Wan Kenobi" coraz bliżej. Ewan McGregor potwierdza, że ukończono zdjęcia do serialu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share