Ortega i Ryder na pierwszych zdjęciach z planu “Soku z żuka 2”

Sok z żuka 2
Sok z żuka 2 – zdjęcia z filmu / Foto: instagram.com/jennaortega

Do premiery filmu “Beetlejuice 2” – “Sok z żuka 2” – jeszcze grubo ponad rok, ale to nie oznacza, że o sequelu niewiele się mówi. Przeciwnie: stale gości on na językach zainteresowanych, zwłaszcza że gra w nim Jenna Ortega – gwiazda netfliksowego hitu “Wednesday”. Do sieci wypłynęły pierwsze zakulisowe zdjęcia z planu “Soku z żuka 2”. Widzimy na nich Ortegę oraz Winonę Ryder (ze “Stranger Things”, innego przeboju Netfliksa).

Sok z żuka 2 – zdjęcia z planu filmowego

Fotografie z planu przedstawiają Jennę Ortegę w sukni ślubnej oraz Winonę Ryder w dużo mroczniejszym, gotyckim stroju. Druga z aktorek powraca w filmie jako Lydia Deetz – w oryginale Tima Burtona z lat 80. grała tę postać jako nastolatkę. Ortega wciela się w córkę Lydii. Tytułowego antybohatera pamiętnie uwiecznił na ekranie Michael Keaton.

W oryginalnym filmie z 1988 roku młoda para ginie w wypadku samochodowym i zostaje uwięziona w swoim domu na zboczach miasteczka. Wkrótce do posiadłości wprowadzają się ekscentryczni Deetzowie (Winona Ryder, Catherine O’Hara i Jeffrey Jones), którzy z przerażeniem odkrywają, że jest ona zamieszkała przez istoty z zaświatów. Aby pozbyć się nowych lokatorów, duchy kontaktują się z “bioegzorcystą”, Beetlejuice’em. Ten ma jednak niecne zamiary.

Sok z żuka 2 – Jenna Ortega na planie filmowym. Kiedy premiera?

“Sok z żuka 2” zadebiutuje na ekranach kinowych 6 września 2024 roku. Jednym z producentów filmu jest Brad Pitt, a producentami są Miles Millar i Alfred Gough (twórcy “Wednesday”). Reżyseruje, oczywiście, Tim Burton. Poza Keatonem i Ryder wraca jeszcze Catherine O’Hara jako Delia Deetz. Żonę Beetlejuice’a gra Monica Belluci, a w obsadzie są także Willem Dafoe i Justin Theroux.

Za realizację projektu “Beetlejuice 2” odpowiedzialne jest studio Warner Bros. Pictures. Prace na planie zdjęciowym trwają od maja 2023. Autorem ścieżki dźwiękowej jest stały współpracownik Tima Burtona – Danny Elfman.

Zobaczcie materiał wideo z planu zdjęciowego.

Previous Article
Sex Education Sezon 4 Zwiastun

"Sex Education", sezon 4. - zwiastun ostatniej serii hitu Netfliksa

Next Article
That's a Wrap Zwiastun

"That's a Wrap" - zwiastun neonowego, metafikcyjnego slashera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share