John Travolta w zwiastunie kryminału “Mob Land”

Mob Land Zwiastun
Mob Land Zwiastun filmu z Johnem Travoltą / Foto: Saban, BondIt, 308 Ent.

John Travolta w kowbojskim kapeluszu i z groźnie zmarszczoną miną – to jedna z atrakcji filmu “Mob Land” Nicholasa Maggio. Kryminał ukaże się na dużych ekranach w sierpniu tego roku, a poza Travoltą w filmie grają również Shiloh Fernandez i Kevin Dillon. Zobaczcie porywający zwiastun tej produkcji.

Mob Land Zwiastun filmu kryminalnego z Johnem Travoltą

Akcja filmu dzieje się w Dixie – małej mieścinie, w której mieszkańcy zmagają się z uzależnieniem od narkotyków. John Travolta wciela się w lokalnego szeryka, który próbuje żyć w ciszy i spokoju. Niestety, pewien desperat – Shelby (Shiloh Fernandez) – postanawia okraść tutejszą fabrykę farmaceutyczną w towarzystwie swojego szwagra, Treya (Kevin Dillon). Plan nie idzie po ich myśli – sprawą zajmuje się nowoorleański mafioso (Stephen Dorff), który ma zamiar wyrządzić krzywdę żonie i córce Shelby’ego. Jak zareaguje strudzony szeryf?

Dystrybutorem filmu “Mob Land” w Stanach Zjednoczonych będzie studio Saban. Zobaczcie oficjalny zwiastun nowej produkcji z udziałem Johna Travolty.

W filmie wyreżyserowanym przez Nicholasa Maggio (opartym też na jego scenariuszu) występują również Timothy V. Murphy, Emily Tremaine Fernandez, Robert Miano, Tommy G. Kendrick, Jesse Sharp, Tia DiMartino, Jake Arzola i Donald Ome. Obraz ukaże się na ekranach amerykańskich kin 4 sierpnia 2023 w dystrybucji limitowanej.

Travolta pojawił się w przeszłości w takich kryminałach jak “Pulp Fiction” czy “Gotti”. Czy “Mob Land” okaże się równie kultową pozycją w jego dorobku aktorskim? Przekonamy się wkrótce. O dystrybucji filmu w naszym kraju nic na razie nie wiadomo.

Previous Article
Pajęczyna Zwiastun

"Pajęczyna" - zwiastun horroru z udziałem Lizzy Caplan

Next Article
Velma Sezon 2

"Velma" dostaje 2. sezon. Hejtowany serial jednak będzie miał nowe odcinki

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share