“Pajęczyna” – zwiastun horroru z udziałem Lizzy Caplan

Pajęczyna Zwiastun
Pajęczyna Zwiastun horroru / Foto: Monolith, Point Grey, Lionsgate

Nawiedzony dom? A może koszmarna rodzinna tajemnica ukrywana przez najbliższych? Ośmioletni Peter musi zmierzyć się z dramatyczną prawdą… Fabuła horroru “Pajęczyna” zapowiada się dość upiornie. Czy film grozy z udziałem Lizzy Caplan zmrozi widzom krew w żyłach i utka wokół nich atmosferę strachu? Przekonamy się pod koniec przyszłego miesiąca. Zobaczcie polski zwiastun “Pajęczyny”.

Pajęczyna Zwiastun nadchodzącego horroru z Lizzy Caplan

— Od dnia przeprowadzki do nowego domu ośmioletni Peter co noc doświadcza przerażającej obecności. Na początku jest to tajemnicze, niepokojące stukanie za ścianą sypialni, które słyszy tylko on. Później koszmar narasta, wraz z pojawieniem się wstrząsających wizji. Najgorszy jest jednak fakt, że rodzice twierdzą, że chłopca dręczą jedynie wytwory własnej wybujałej wyobraźni. Skazany na samotną konfrontację z demoniczną siłą, Peter zaczyna podejrzewać, że najbliżsi ukrywają przed nim jakąś straszną rodzinną tajemnicę. (opis fabuły – Monolith Films)

Film “Pajęczyna” zadebiutuje na ekranach polskich kin 28 lipca 2023. Ta wstrząsająca opowieść o chłopcu, który musi samotnie skonfrontować się z przerażającą demoniczną siłą, inspirowana jest opowiadaniem Edgara Allana Poe. Za reżyserię “Pajęczyny” odpowiada Samuel Bodin, a obsadę zasilają: Lizzy Caplan (“Iluzja 2”, “Fatalne zauroczenie” – serial, “Projekt: Monster”, “Rozterki Fleishmana” – serial); Antony Starr (“The Boys” – serial, “Prawdziwa historia”, “Gdybyś tu był”, “The Covenant”); Woody Norman (“C’mon C’mon”, “Nędznicy”, “Wojna o prąd”) i Cleopatra Coleman (“Step Up 4 Revolution”, “Lekomania” – serial).

“Pajęczyna” to nowy film producenta kultowych “Barbarzyńców” oraz najpopularniejszego horroru ostatnich lat – “To”. Za półtora miesiąca przekonamy się, czy również okaże się hitem na dużych ekranach.

Źródło: Materiały nadesłane – Monolith Films

Previous Article
Kristen Stewart

Kristen Stewart napisze scenariusz stonerskiej komedii

Next Article
Mob Land Zwiastun

John Travolta w zwiastunie kryminału "Mob Land"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share