Willis ściga Travoltę w zwiastunie kryminału “Paradise City”

Paradise City Zwiastun
Paradise City Zwiastun filmu / Foto: 308 Ent, Saban, Arcana Studio

Bruce Willis i John Travolta ponownie razem na ekranie – tym razem w filmie akcji “Paradise City”. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun tej nadchodzącej produkcji z udziałem dwóch ikon kina. Film wyreżyserował Chuck Russell – twórca “Egzekutora”, “Maski” i “Koszmaru z ulicy Wiązów 3”.

Paradise City Zwiastun kryminału z Bruce’em Willisem i Johnem Travoltą

“Paradise City” to pierwszy wspólny projekt Willisa i Travolty od dwudziestu ośmiu lat. Aktorzy brylowali razem w komedii kryminalnej “Pulp Fiction” Quentina Tarantino z 1994 r. i ponownie mieli okazję spotkać się przed kamerą. Willis występuje tu w roli najemnika, łowcy nagród i renegata Ryana Swana, który przenika do przestępczego półświatka Hawajów. Mężczyzna pragnie zemsty na gangsterze-grubej rybie (w tej roli John Travolta) – mordercy jego ojca. Według zapowiedzi twórców “Paradise City” ma przypominać serial “Policjanci z Miami”, tyle że osadzony będzie w świecie łowców głów.

Zobaczcie oficjalny zwiastun tej zaskakującej produkcji w gwiazdorskiej obsadzie.

Film ma wyznaczoną datę premiery na 11 listopada 2022. Wtedy ukaże się w kinach amerykańskich oraz na platformach VOD. O wydaniu w naszym kraju nic obecnie nie wiadomo. Możliwe, że film również pojawi się w streamingu.

Poza Willisem i Travoltą w “Paradise City” grają także Stephen Dorff, Blake Jenner, Branscombe Richmond, Corey Large, Lorenzo Antonucci, modelka Praya Lundberg, Amber Abara, Kate Katzman, Carrie Bernans i Adam Huel Potter.

Technicznie “Paradise City” będzie czwartym wspólnym przedsięwzięciem Bruce’a Willisa i Johna Travolty, ale to dopiero ich druga okazja, by spotkać się na planie. Aktorzy mieli wspólne sceny w kryminale “Pulp Fiction” Tarantino, a poza tym zagrali w komediach “I kto to mówi” oraz “I kto to mówi 2” – tyle tylko, że Willis dostał rolę głosową, a Travolta de facto pojawił się na ekranie.

Previous Article
Wise Guys Debra Messing

Debra Messing żoną Roberta De Niro w filmie "Wise Guys"

Next Article
Red One Lucy Liu

Lucy Liu pojawi się w filmie "Red One" z The Rockiem

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share