Willis ściga Travoltę w zwiastunie kryminału “Paradise City”

Paradise City Zwiastun
Paradise City Zwiastun filmu / Foto: 308 Ent, Saban, Arcana Studio

Bruce Willis i John Travolta ponownie razem na ekranie – tym razem w filmie akcji “Paradise City”. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun tej nadchodzącej produkcji z udziałem dwóch ikon kina. Film wyreżyserował Chuck Russell – twórca “Egzekutora”, “Maski” i “Koszmaru z ulicy Wiązów 3”.

Paradise City Zwiastun kryminału z Bruce’em Willisem i Johnem Travoltą

“Paradise City” to pierwszy wspólny projekt Willisa i Travolty od dwudziestu ośmiu lat. Aktorzy brylowali razem w komedii kryminalnej “Pulp Fiction” Quentina Tarantino z 1994 r. i ponownie mieli okazję spotkać się przed kamerą. Willis występuje tu w roli najemnika, łowcy nagród i renegata Ryana Swana, który przenika do przestępczego półświatka Hawajów. Mężczyzna pragnie zemsty na gangsterze-grubej rybie (w tej roli John Travolta) – mordercy jego ojca. Według zapowiedzi twórców “Paradise City” ma przypominać serial “Policjanci z Miami”, tyle że osadzony będzie w świecie łowców głów.

Zobaczcie oficjalny zwiastun tej zaskakującej produkcji w gwiazdorskiej obsadzie.

Film ma wyznaczoną datę premiery na 11 listopada 2022. Wtedy ukaże się w kinach amerykańskich oraz na platformach VOD. O wydaniu w naszym kraju nic obecnie nie wiadomo. Możliwe, że film również pojawi się w streamingu.

Poza Willisem i Travoltą w “Paradise City” grają także Stephen Dorff, Blake Jenner, Branscombe Richmond, Corey Large, Lorenzo Antonucci, modelka Praya Lundberg, Amber Abara, Kate Katzman, Carrie Bernans i Adam Huel Potter.

Technicznie “Paradise City” będzie czwartym wspólnym przedsięwzięciem Bruce’a Willisa i Johna Travolty, ale to dopiero ich druga okazja, by spotkać się na planie. Aktorzy mieli wspólne sceny w kryminale “Pulp Fiction” Tarantino, a poza tym zagrali w komediach “I kto to mówi” oraz “I kto to mówi 2” – tyle tylko, że Willis dostał rolę głosową, a Travolta de facto pojawił się na ekranie.

Previous Article
Wise Guys Debra Messing

Debra Messing żoną Roberta De Niro w filmie "Wise Guys"

Next Article
Red One Lucy Liu

Lucy Liu pojawi się w filmie "Red One" z The Rockiem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share