Kristen Stewart napisze scenariusz stonerskiej komedii

Kristen Stewart
Kristen Stewart przygotuje swój własny film / Foto: Wikimedia Commons

Kristen Stewart (“Spencer”, “Zbrodnie przyszłości”) udziela się nie tylko aktorsko, ale też jako scenarzystka. Właśnie wyjawiła, że wraz ze swoją narzeczoną przygotowuje skrypt stonerskiej komedii – obecnie jeszcze niezatytułowanej. Co jeszcze wiemy o tajemniczym projekcie?

Kristen Stewart szykuje autorski projekt – stonerską komedię dla pań

W wywiadzie dla magazynu “Interview” Kristen Stewart ujawniła, że pracuje nad scenariuszem nowego filmu wspólnie ze swoją narzeczoną, Dylan Meyer. Starsza od Stewart Meyer ma w dorobku fabuły do filmów “Rock Bottom”, “Moxie” i “XOXO”. Projekt zapowiadany jest jako stonerska komedia. Do klasyki tego podgatunku należą tytuły jak “O dwóch takich, co poszli w miasto” czy “Boski chillout”.

W wywiadzie aktorka powiedziała: “Wspólnie z Dylan piszemy scenariusz filmu. Będzie to stonerska, dziewczęca komedia – cholernie głupia! Myślę, że spodoba się wam. Producent jest naszym przyjacielem, zakładamy firmę. Pracowałam w przeszłości z tak wieloma osobami, których nie znałam i nie lubiłam. Chrzanić to!”

Nie będzie to pierwszy autorski projekt Kristen Stewart, która napisała też scenariusz nadchodzącego filmu “The Chronology of Water” (jest też jego reżyserką; w roli głównej Imogen Poots). Ma to być adaptacja pamiętnika Lidiu Yuknavitch.

Previous Article
Deadpool 3 Shawn Levy

Disney ogłosił daty premier "Deadpoola 3" i nowego "Obcego"

Next Article
Pajęczyna Zwiastun

"Pajęczyna" - zwiastun horroru z udziałem Lizzy Caplan

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share