Kal Penn opowiada o “Haroldzie i Kumarze 4”. Czy sequel powstanie?

Harold i Kumar 4 – sequel jednak powstanie?

“Zakręcony piątek” nie jest jedyną kultową komedią z lat dwutysięcznych, która może doczekać się sequela. Ponoć na kontynuację mogą też liczyć miłośnicy stonerskiej komedii “O dwóch takich, co poszli w miasto” z 2004 roku. Dała ona początek uwielbianej serii o Haroldzie i Kumarze.

Harold i Kumar 4 – Kal Penn i John Cho chcą, aby sequel powstał!

“O dwóch takich, co poszli w miasto” (oryg. “Harold & Kumar Go to White Castle”) to popularna komedia kumpelska, która ukazała się latem 2004 roku i uczyniła gwiazdy z odtwórców ról tytułowych. Kal Penn brawurowo wcielił się w filmie w Kumara Patela, a John Cho – w jego przyjaciela, Harolda Lee. Pierwszy z panów przekazał ostatnio fanom ekscytujące wieści.

Penn od lat powtarza, że chętnie wystąpiłby w czwartej odsłonie serii o Haroldzie i Kumarze. Po części pierwszej ukazały się jeszcze dwa lubiane sequele (z 2008 i 2011 roku). W okolicy 2016 roku miał też powstać serial animowany na bazie cyklu, ale plany spaliły na panewce. Teraz dowiadujemy się od Penna, że nigdy nie należy mówić: “nigdy”.

Serialowa animacja raczej nie dojdzie do skutku, ale są szanse na kolejny film aktorski. Powstania “czwórki” chce cała złota czwórka: mianowicie Penn, John Cho, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg. Dwaj ostatni napisali scenariusze do wszystkich trzech dotychczasowych odsłon serii. Obecnie Hurwitz i Schlossberg są showrunnerami hitowego serialu “Cobra Kai” wraz z Joshem Healdem.

W ostatnim wywiadzie Kal Penn powiedział: “Cała nasza czwórka chce zrealizować kolejny film o Haroldzie i Kumarze. Musimy pomyśleć nad odpowiednim czasem (kiedy można to zrobić – przyp.). Wkrótce nastąpi dwudziesta rocznica od premiery części pierwszej. Być może uda się coś wymyślić do tego czasu.”

Film “O dwóch takich, co poszli w miasto” wyróżnia się na tle innych stonerskich komedii z początku lat dwutysięcznych, bo bohaterami filmu są dwaj Amerykanie azjatyckiego pochodzenia (Penn ma korzenie hinduskie, Lee – koreańskie). Obraz nie zyskał sukcesu w notowaniach box-office’u (zarabiając jedynie 24 mln USD), ale zebrał pozytywne recenzje i szybko stał się dziełem kultowym. W komedii grali też Neil Patrick Harris, Christopher Meloni, Ryan Reynolds i David Krumholtz.

Kala Penna widzieliśmy w tym roku w hitowym horrorze “Uśmiechnij się” (jako ordynatora szpitala) i w serialu “American Horror Story: NYC” (jako nowojorskiego policjanta). Jeszcze w listopadzie premierę będzie miał miniserial Disney+ “The Santa Clauses”, z Pennem i Timem Allenem.

Previous Article
Zakręcony piątek 2

Lohan i Curtis powrócą w sequelu "Zakręconego piątku"? Na to wygląda!

Next Article
Nienawidzę świąt Serial

Znienawidź święta razem z Netfliksem. Zobacz zwiastun zaskakującego serialu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share