Kal Penn opowiada o “Haroldzie i Kumarze 4”. Czy sequel powstanie?

Harold i Kumar 4 – sequel jednak powstanie?

“Zakręcony piątek” nie jest jedyną kultową komedią z lat dwutysięcznych, która może doczekać się sequela. Ponoć na kontynuację mogą też liczyć miłośnicy stonerskiej komedii “O dwóch takich, co poszli w miasto” z 2004 roku. Dała ona początek uwielbianej serii o Haroldzie i Kumarze.

Harold i Kumar 4 – Kal Penn i John Cho chcą, aby sequel powstał!

“O dwóch takich, co poszli w miasto” (oryg. “Harold & Kumar Go to White Castle”) to popularna komedia kumpelska, która ukazała się latem 2004 roku i uczyniła gwiazdy z odtwórców ról tytułowych. Kal Penn brawurowo wcielił się w filmie w Kumara Patela, a John Cho – w jego przyjaciela, Harolda Lee. Pierwszy z panów przekazał ostatnio fanom ekscytujące wieści.

Penn od lat powtarza, że chętnie wystąpiłby w czwartej odsłonie serii o Haroldzie i Kumarze. Po części pierwszej ukazały się jeszcze dwa lubiane sequele (z 2008 i 2011 roku). W okolicy 2016 roku miał też powstać serial animowany na bazie cyklu, ale plany spaliły na panewce. Teraz dowiadujemy się od Penna, że nigdy nie należy mówić: “nigdy”.

Serialowa animacja raczej nie dojdzie do skutku, ale są szanse na kolejny film aktorski. Powstania “czwórki” chce cała złota czwórka: mianowicie Penn, John Cho, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg. Dwaj ostatni napisali scenariusze do wszystkich trzech dotychczasowych odsłon serii. Obecnie Hurwitz i Schlossberg są showrunnerami hitowego serialu “Cobra Kai” wraz z Joshem Healdem.

W ostatnim wywiadzie Kal Penn powiedział: “Cała nasza czwórka chce zrealizować kolejny film o Haroldzie i Kumarze. Musimy pomyśleć nad odpowiednim czasem (kiedy można to zrobić – przyp.). Wkrótce nastąpi dwudziesta rocznica od premiery części pierwszej. Być może uda się coś wymyślić do tego czasu.”

Film “O dwóch takich, co poszli w miasto” wyróżnia się na tle innych stonerskich komedii z początku lat dwutysięcznych, bo bohaterami filmu są dwaj Amerykanie azjatyckiego pochodzenia (Penn ma korzenie hinduskie, Lee – koreańskie). Obraz nie zyskał sukcesu w notowaniach box-office’u (zarabiając jedynie 24 mln USD), ale zebrał pozytywne recenzje i szybko stał się dziełem kultowym. W komedii grali też Neil Patrick Harris, Christopher Meloni, Ryan Reynolds i David Krumholtz.

Kala Penna widzieliśmy w tym roku w hitowym horrorze “Uśmiechnij się” (jako ordynatora szpitala) i w serialu “American Horror Story: NYC” (jako nowojorskiego policjanta). Jeszcze w listopadzie premierę będzie miał miniserial Disney+ “The Santa Clauses”, z Pennem i Timem Allenem.

Previous Article
Zakręcony piątek 2

Lohan i Curtis powrócą w sequelu "Zakręconego piątku"? Na to wygląda!

Next Article
Nienawidzę świąt Serial

Znienawidź święta razem z Netfliksem. Zobacz zwiastun zaskakującego serialu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share