“Rebel Moon” – pierwsze zdjęcia z filmu Zacka Snydera dla Netfliksa

Rebel Moon
Rebel Moon – nowe zdjęcia z filmu Netflixa trafiły do sieci / Foto: Twitter.com/ZackSnyder

Pierwsze zdjęcia z filmu science-fiction “Rebel Moon” w reżyserii Zacka Snydera trafiły do sieci. Widowiskowa superprodukcja będzie miała premierę już pod koniec roku – na Netfliksie, podobnie jak poprzedni film Snydera, “Armia umarłych”. W obsadzie Charlie Hunnam, Cary Elwes i Djimon Hounsou.

Rebel Moon – zobaczcie pierwsze fotosy z filmu Netflixa

W serwisie “Vanity Fair” pojawiły się pierwsze promocyjne zdjęcia z filmu “Rebel Moon”. Akcja filmu fantastycznonaukowego toczy się na “obrzeżach wszechświata”, na planecie, która staje się celem brutalnego i zmasowanego ataku. Jedna z mieszkanek ma ściągnąć do swego rodzinnego domu grupę superżołnierzy, którzy pomogą w uratowaniu kolonii. Zack Snyder jest reżyserem oraz współscenarzystą space opery; fabułę napisali też Kurt Johnstad oraz Shay Hatten.

Obsadę kosmicznego widowiska zasilają m.in. Djimon Hounsou, Charlie Hunnam, Cary Elwes, Jena Malone, Doona Bae, Sofia Boutella, Staz Nair, Ray Fisher, Cleopatra Coleman, Ed Skrein, Fra Fee, Corey Stoll, Alfonso Herrera i Michiel Huisman. Sir Anthony Hopkins wystąpi w filmie w roli głosowej. Udzieli swojego głosu, wcielając się w postać Jimmy’ego – robota bojowego JC1435, który okazuje się mieć ludzkie uczucia. W przeszłości mechaniczny wojownik był cenionym strategiem wojennym i obrońcą króla.

Zack Snyder wyjawił, że w filmie “Rebel Moon” będzie można odczuć jego kinofilskie zainteresowania: “Poczujecie, że jestem fanem Akiry Kurosawy, ale też serii o Gwiezdnych Wojnach. Że kocham fantastykę naukową oraz kino o wielkich przygodach. Mam nadzieję, że film da początek większemu uniwersum.”

Premiera “Rebel Moon” na Netfliksie odbędzie się tuż przed Bożym Narodzeniem – 22 grudnia 2023. Już teraz spekuluje się, że film doczeka się kontynuacji.

Previous Article
Sympathy for the Devil Zwiastun

Jazda bez trzymanki: Nicolas Cage w zwiastunie "Sympathy for the Devil"

Next Article
Sophie Thatcher

Gwiazda "Yellowjackets" w nowym filmie twórcy "Barbarzyńców"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share