Zack Snyder zdradził plany na swój nowy projekt. To film Netfliksa

Rebel Moon: Part 2
Rebel Moon: Part 2 – nowy film Zacka Snydera w przygotowaniu / Foto: Wikimedia Comm.

Wciąż trwają prace nad epickim widowiskiem science-fiction “Rebel Moon” Zacka Snydera. Projekt ukaże się na Netfliksie, choć obecnie nie znamy jeszcze daty premiery. Mimo to Snyder ujawnił, że w planach ma już kolejny projekt. Co ciekawego szykuje dla swoich fanów twórca “Ligi sprawiedliwości” i “Człowieka ze stali”?

Rebel Moon: Part 2 nowym projektem Zacka Snydera

“Variety” donosi, że Zack Snyder jest zaangażowany w produkcję sequela pt. “Rebel Moon: Part 2”. Kalifornijski urząd udzielił już projektowi 16,6 mln dolarów ulgi podatkowej. Oznaczałoby to, że prace nad kontynuacją są już w toku. Snyder zajmie się reżyserią; możliwe, że również produkcją i pracami scenariuszowymi.

“Variety” podaje również, że każda odsłona “Rebel Moon” ma kosztować po 83 mln dolarów – obie będą kosztowały więc niemal 170 mln. Nie uwzględnia to gaży dla aktorów, a warto zaznaczyć, że w pierwszym “Rebel Moon” występują pierwszoligowi gwiazdorzy Hollywood, jak Anthony Hopkins czy Charlie Hunnam.

Oczywiście nie wiemy, kiedy projekt “Rebel Moon: Part 2” miałby ujrzeć światło dzienne. Owiana tajemnicą jest też premiera części pierwszej. O projekcie słyszymy już od wielu miesięcy. W kwietniu portal “Netflix Life” sugerował, że produkcja filmu powinna zakończyć się w drugim kwartale 2023.

Akcja “Rebel Moon” będzie toczyła się na “obrzeżach wszechświata”, na planecie, która staje się celem brutalnego i zmasowanego ataku. Jedna z mieszkanek ma ściągnąć do swego rodzinnego domu grupę superżołnierzy, którzy pomogą w uratowaniu kolonii.

Film inspirowany jest dziełami Akiry Kurosawy oraz serią “Gwiezdne wojny”. Anthony Hopkins zagra w nim rolę głosową, wcielając się w postać Jimmy’ego – robota bojowego JC1435, który okazuje się mieć ludzkie uczucia. Obsadę zasilają także Sofia Boutella, Cary Elwes, Jena Malone, Djimon Hounsou, Michiel Huisman, Ed Skrein, Cleopatra Coleman, Ray Fisher i Staz Nair.

Previous Article
Na noże 2 Kiedy

"Na noże 2" - data premiery na Netfliksie; nowe, oficjalne zdjęcia

Next Article
Fairyland Sofia Coppola

Sofia Coppola producentką filmu o tematyce LGBTQ, "Fairyland"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share