Michelle Yeoh odpowiada, czy powstanie “Wszystko wszędzie naraz 2”

Wszystko wszędzie naraz 2
Wszystko wszędzie naraz 2 – Michelle Yeoh o sequelu / Foto: A24, IAC Films

Chyba każdy fan kina ostrzy sobie kły na sequel hitowego, ubiegłorocznego “Wszystko wszędzie naraz”. Tragikomedia fantasy z udziałem Michelle Yeoh zachwyciła krytyków i widzów, a ponadto zdobyła siedem Oscarów – w tym w najważniejszej kategorii, jako najlepszy film roku. Czy kontynuacja “Wszystko wszędzie naraz” powstanie? Yeoh właśnie odpowiedziała na to pytanie podczas trwającego Międzynarodowego Festiwalu w Cannes.

Wszystko wszędzie naraz 2 – czy powstanie sequel kasowego hitu z Michelle Yeoh?

W rozmowie z serwisem “Variety” podczas Festiwalu w Cannes Michelle Yeoh rozwiała wszelkie wątpliwości odnośnie kontynuacji. Powiedziała wprost: “Nie będzie żadnego sequela. Wtedy po prostu drugi raz kręcilibyśmy ten sam film.” Zdaniem aktorki komediodramat fantasy z jej udziałem był zbyt wyjątkowy, świeży i zaskakujący, przez co nie byłoby możliwe stworzenie sequela jest bardziej unikatowego. Yeoh dodaje:

— Chodzi o przekraczanie granic i bycie nowatorskim. O odmawianie robienia czegoś w sposób “normalny”. Czy gdyby “Wszystko wszędzie naraz” było “normalnym” filmem, dostałoby nominacje do Oscara? Jeszcze pięć, dziesięć lat temu – nie.

Michelle Yeoh odpowiedziała na pytanie dotyczące projektu “Wszystko wszędzie naraz 2” podczas panelu dyskusyjnego “Women in Motion”. W tym samym panelu aktorka zdradziła, że widzi poprawę w Hollywood – od czasu, gdy wydany został film Dana Kwana i Daniela Scheinerta Yeoh otrzymuje ciekawsze propozycje filmowe, w tym scenariusze obrazów, gdzie może grać bardziej złożone postacie. Dodała, że wcześniej w skryptach jej bohaterki bywały opisywane jako “Chinki”, “wyglądające jak Azjatki”.

Czytaj też: To ostatnia szansa, by obejrzeć te seriale i filmy Disney+. Gigant VOD usuwa swoje produkcje

Michelle Yeoh gościła na Festiwalu w Cannes po raz pierwszy z okazji premiery “Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka”. Niedawno widzieliśmy ją w przeboju Netfliksa “Akademia Dobra i Zła”. Jesienią odbędzie się natomiast premiera kryminału “Duchy Wenecji”, gdzie grają Yeoh, Kenneth Branagh, Tina Fey i Jamie Dornan.

Film “Wszystko wszędzie naraz” dostępny jest do obejrzenia na platformie streamingowej Amazon Prime Video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Disney+ usuwa swoje seriale

To ostatnia szansa, by obejrzeć te seriale i filmy Disney+. Gigant VOD usuwa swoje produkcje

Next Article
Arnold Schwarzenegger

Schwarzenegger dostał posadkę od Netfliksa. Zobacz zabawny klip wideo

Related Posts
Total
0
Share