Seria “Szybcy i wściekli” – gdzie obejrzeć wszystkie filmy z serii na VOD?

Szybcy i wściekli Gdzie obejrzeć wszystkie filmy na VOD? Gdzie obejrzeć online słynną serię?
Szybcy i wściekli Gdzie obejrzeć wszystkie filmy
Szybcy i wściekli Gdzie obejrzeć wszystkie filmy na VOD? / Foto: Universal Pictures

Na ekranach polskich kin zadebiutował dziś film “Szybcy i wściekli 10”. To jeden z potencjalnych blockbusterów i największych hitów trwającej wiosny. Samochodowa franczyza z Vinem Dieselem, w której kiedyś grał też tragicznie zmarły Paul Walker (dziś aktor-ikona!), od ponad dwóch dekad bawi i zachwyca widzów, podnosząc adrenalinę na salach kinowych. “Dziesiątkę” złapiecie obecnie tylko na dużych ekranach. A gdzie na VOD obejrzeć poprzednie odsłony serii?

Szybcy i wściekli Gdzie obejrzeć wszystkie filmy na VOD?

Pierwsza część cyklu – zatytułowana, po prostu, “Szybcy i wściekli” – została nakręcona przez Roba Cohena i miała premierę w czerwcu 2001 roku. Pojawiają się w niej aktorzy, których potem zobaczymy w licznych innych sequelach – Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster. W filmie tym pewien gliniarz ma zinfiltrować grupę, która urządza nielegalne wyścigi na czterech kółkach. Obraz zdobył liczne nominacje do nagród MTV, a ponadto rozbił bank w notowaniach box office’u – zarobił na całym świecie ponad 207 mln dolarów.

Obecnie obejrzenie tego klasyku kina samochodowego oferują cztery platformy VOD w Polsce. Na Amazon Prime Video istnieje możliwość wypożyczenia filmu za 2,99 zł lub kupienia go za 34,99 (w obu przypadkach w jakości HD). Obraz znalazł się też w ofercie Apple TV+, z opcją wypożyczenia lub zakupu od 9,99 PLN. Taką samą stawkę oferuje Rakuten oraz serwis Premiery CANAL+.

Szybcy i wściekli online: jakie platformy VOD oferują możliwość obejrzenia serii?

Pierwszy sequel dochodowej serii – “Za szybcy, za wściekli” – miał premierę w 2003 roku i również podbił serca widzów na całym świecie. Kontynuacja z Walkerem i Dieselem dostępna jest do obejrzenia na tych samych platformach, co “jedynka” – a więc na Amazon Prime Video, Apple TV+ oraz w serwisach Premiery CANAL+ i Rakuten. Podobnie w przypadku dalszych odsłon sagi: filmy “Szybcy i wściekli: Tokio Drift” (2006; bez duetu Diesel–Walker!), “Szybko i wściekle” (2009), “Szybcy i wściekli 5” (2011) oraz “Szybcy i wściekli 6” (2013) też zobaczymy na wyżej wymienionych platformach VOD.

W filmie “Szybcy i wściekli 7” Jamesa Wana z 2015 roku grany przez Vina Diesela Dominic Toretto wraz z członkami swej ekipy planuje powstrzymać szalonego Deckarda, który łaknie zemsty. “Siódemkę” obejrzą subskrybenci nie tylko Prime Video, Apple TV+ i serwisu Premiery CANAL+, ale też posiadacze konta na PLAY NOW.

“Szybcy i wściekli 8” są dostępni w ofercie Prime Video, Apple TV+, Rakuten oraz Premiery CANAL+. Natomiast ubiegłoroczni “Szybcy i wściekli 9” znajdują się obecnie w katalogu dwóch platform VOD. W serwisie Apple TV+ sequel można zakupić w cenie od 29,99 zł. Na Amazon Prime Video w abonamencie kontynuacja dostępna jest od 10,99 PLN. Jest też możliwość zakupu w jakości UHD za 34,99 zł.

Seria Szybcy i wściekli online – spis platform VOD

Na przestrzeni lat obsadę serii “Szybcy i wściekli” zasili tak znani i cenieni aktorzy jak Dwayne “The Rock” Johnson, John Cena, Jason Statham, Ludacris, Jason Momoa, Helen Mirren czy Charlize Theron. Statham i Johnson są gwiazdami spin-offu pt. “Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” (do obejrzenia m.in. na Amazon Prime Video czy Premiery CANAL+).

Po premierze tegorocznej “dziesiątki” powstanie jeszcze 11. odsłona “Szybkich i wściekłych”, znów z Vinem Dieselem. Jej reżyserem będzie Louis Leterrier, premiera w okolicy 2025 roku.

Previous Article
Indiana Jones Gdzie obejrzeć wszystkie filmy

"Indiana Jones" – gdzie obejrzeć wszystkie filmy z serii na VOD?

Next Article
Disney+ usuwa swoje seriale

To ostatnia szansa, by obejrzeć te seriale i filmy Disney+. Gigant VOD usuwa swoje produkcje

Related Posts
Total
0
Share