Filmy na Amazon Prime Video już od 2,99 zł z opcją wypożyczenia!

Wypożyczalnia Prime Video
Wypożyczalnia Prime Video – filmy poniżej 3 zł! / Foto: Amazon Prime Video

Amazon rozpieszcza swoich subskrybentów. W ofercie platformy streamingowej Prime Video pojawiła się nowa atrakcja. Jest nią wypożyczalnia filmów, które można nabyć już za niecałe 3 złote! Oferta cenowa jest więc o wiele atrakcyjniejsza niż w konkurencyjnych serwisach VOD działających na rynku.

Wypożyczalnia Prime Video – zaskakująco niska cena

Po tym jak katalog Amazon Prime Video zasiliły produkcje spod szyldu MGM, uruchomiona została nowa usługa. Wszystkie wypożyczane w obrębie platformy tytuły można dostać za bardzo atrakcyjną kwotę wynoszącą zaledwie 2,99 zł. Oferta jest aktywna do końca miesiąca – 31 maja 2023.

Opcja wypożyczenia polega na tym, że uzyskujemy dostęp do filmu na trzydzieści dni. Po tym, jak odtworzymy daną, wypożyczoną produkcję, będzie ona dostępna do obejrzenia w całości przez czterdzieści osiem godzin. Warto zaznaczyć, że podobną opcję wprowadził też chociażby serwis Apple TV+, również mający szeroki katalog hitów kinowych.

Jakie filmy dostępne są do wypożyczenia za 2,99 zł na Amazon Prime Video? Ze strony PrimeVideo.com dowiadujemy się, że na przykład są to: “Nie czas umierać” z Danielem Craigiem, “Creed: Narodziny legendy”, “Creed II, “Minionki”, “Bullet Train” z Bradem Pittem, “Doktor Dolittle” z Robertem Downeyem Jr., “Rampage” z Dwayne’em Johnsonem, “Venom” z Tomem Hardym, “Hotel Transylwania 3”, “Czas na miłość”, “Blade Runner 2049” czy nagradzane “Licorice Pizza”.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze komedie dostępne na Amazon Prime Video

Wypożyczalnia Prime Video – atrakcyjna oferta cenowa. Filmy za 2,99 zł!

W katalogu znalazły się też hity box-office’owe minionego roku, jak choćby horror “Uśmiechnij się” lub kasowy “Top Gun: Maverick” z Tomem Cruise’em, ale również starsze, klasyczne pozycje (“Pluton”, “Dzień świstaka”). Filmy dostępne są w jakości HD lub UHD.

Opcja wypożyczania filmów na Amazon Prime Video za granicą dostępna jest już od dłuższego czasu, a w Polsce debiutuje z początkiem maja.

Źródło: Amazon Prime Video

Previous Article
Najlepsze filmy o tematyce LGBT na Netflixie

Top 10: Najlepsze filmy o tematyce LGBT dostępne na Netfliksie

Next Article
Netflix Premiery maj 2023

Netflix: premiery maja 2023. Lista filmów i seriali

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share