“Furioza” – muzyczny zwiastun z filmu. Teledysk zespołu PRO8L3M i Vita Bambino

Furioza zwiastun
Furioza Zwiastun muzyczny / Foto AZN: Kino Świat, YouTube, Hungry Crocodiles, Grizzly

Studio Kino Świat udostępniło oficjalny teledysk promujący film “Furioza”. Ma on formę muzycznego zwiastuna, który zapowiada nadchodzącą, piątkową premierę. W klipie pojawiają się sceny z widowiskowej produkcji – całą uwagę skupia na sobie, oczywiście, Mateusz Damięcki.

Furioza Zwiastun w formie teledysku grupy PRO8L3M

Kawałek, w rytm którego toczy się akcja filmu, to remix utworu “Ritz Carlton”. Oryginał i przeróbkę wykonuje warszawski duet hip-hopowy PRO8L3M, a w nowej wersji na featuringu umieszczono też Vita Bambino. W raperskim teledysku pojawiają się sceny z “Furiozy”, a także najbardziej prominentni aktorzy: Mateusz Damięcki, Mateusz Banasiuk, Wojciech Zieliński, Weronika Książkiewicz, Konrad Eleryk czy Sebastian Stankiewicz.

Zgodnie z zapowiedzią polskiego dystrybutora (Kino Świat) “Furioza” to film o “chuligańskiej bitwie roku” i “wielkich pieniądzach”. Bohaterem polskiej produkcji jest gangster “Golden” (Damięcki), który znajduje się na celowniku “Dzikiej” (Książkiewicz). Twarda policjantka postanawia raz na zawsze zakończyć działalność zorganizowanej grupy przestępczej, do której “Golden” przynależy. Tworzą ją ekstremalni kibice piłki nożnej – ekipa, do której kiedyś sama należała.

Na potrzeby filmu “Furioza” aktorzy przeszli niebywałą metamorfozę. Widać to zwłaszcza na przykładzie Damięckiego, który tworzy kreację wbrew oczekiwaniom. Jako “Golden” – ogolony na łyso, z obłędem w oczach i nazwą grupy przestępczej wytatuowaną na torsie – jest kimś, kogo nie chcielibyśmy spotkać w ciemnej ulicy. W przeszłości aktor kojarzony był z komediami romantycznymi i adaptacją “Przedwiośnia”.

Premiera “Furiozy” przypada na 22 października. Recenzję filmu, który ma szanse stać się przebojem kinowym, przeczytacie tutaj.

Gdzie obejrzeć film Furioza?

Cały film przede wszystkim będzie dostępny na platformach VOD. Którą z nich wybrać? Może w tym celu pomóc Ci serwis z bazą opisów wielu filmów akcji. Znajdziesz tam nie tylko podstawowe informacje o produkcji “Furioza”, ale również dzięki sprawnej wyszukiwarce sprawdzisz na jakiej plaformie VOD można go obejrzeć.

Previous Article
Najlepsze komedie romantyczne na Disney+

Top 10: Najlepsze komedie romantyczne dostępne na Disney+

Next Article
Reese Witherspoon Najlepsze filmy

Reese Witherspoon – biografia aktorki, najlepsze filmy i seriale

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share