Jackie Chan i jego koński przyjaciel w zwiastunie komedii “Ride On”

Ride On Zwiastun
Ride On Zwiastun filmu / Foto: Alibaba Pict., Beijing Hairun, China Film Co., Golden Network

Jackie Chan wraca do gry – tym razem w filmie “Ride On” w reżyserii Larry’ego Yanga. Komedia sensacyjna opowie o pewnym pechowym kaskaderze, który zostaje zmuszony do sprzedaży konia. Ten jest jednak jego najlepszym przyjacielem, mężczyzna nie podda się więc bez walki. Zobaczcie zwiastun komedii.

Ride On Zwiastun nowego filmu z udziałem Jackie’ego Chana

Jackie Chan wystąpi w filmie jako Lao Luo – były, spłukany kaskader, który z trudem wiąże koniec z końcem. Mężczyzna samotnie opiekuje się swoim koniem o imieniu Red Hare i niechętnie prosi o pomoc dawno niewidzianą córkę oraz jej chłopaka – prawnika. Powód jest niebagatelny – koń może zostać sprzedany, by bohaterowi udało się spłacić dług. Luo wdaje się w walkę z komornikiem, a przebieg walki zostaje nagrany i pokazany w sieci. W ciągu dnia mężczyzna – i jego koń – stają się sensacją. Luo dostaje szansę: musi wybierać między karierą kaskadera a rodziną.

Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu “Ride On” z dawno niewidzianym Jackie’m Chanem.

Chińska komedia doczeka się swojej premiery już 7 kwietnia 2023 (na razie w USA i krajach azjatyckich; o premierze w Polsce nie nie wiadomo). Film figuruje także pod oryginalnym tytułem “Long ma jing shen” (“龙马精神”). Reżyser i scenarzysta Larry Yang zdobył dwie nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Szanghaju za swój film “Krzyk góry” (2015).

Poza Jackie’m Chanem w filmie “Ride On” występują także Haocun Liu, Qilin Guo, Jing Wu, Rongguang Yu, Xing Yu, Andy On, Yueting Lang, Joey Yung, Shenyang Xiao oraz Ailei Yu.

Previous Article
Five Nights at Freddy's Elizabeth Lail

Gwiazda serialu "Ty", Elizabeth Lail, zagra w adaptacji "Five Nights at Freddy's"

Next Article
Zawrót głowy doczeka się remake'u

Robert Downey Jr. z rolą główną w remake'u "Zawrotu głowy" Hitchcocka

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share