Jackie Chan i jego koński przyjaciel w zwiastunie komedii “Ride On”

Ride On Zwiastun
Ride On Zwiastun filmu / Foto: Alibaba Pict., Beijing Hairun, China Film Co., Golden Network

Jackie Chan wraca do gry – tym razem w filmie “Ride On” w reżyserii Larry’ego Yanga. Komedia sensacyjna opowie o pewnym pechowym kaskaderze, który zostaje zmuszony do sprzedaży konia. Ten jest jednak jego najlepszym przyjacielem, mężczyzna nie podda się więc bez walki. Zobaczcie zwiastun komedii.

Ride On Zwiastun nowego filmu z udziałem Jackie’ego Chana

Jackie Chan wystąpi w filmie jako Lao Luo – były, spłukany kaskader, który z trudem wiąże koniec z końcem. Mężczyzna samotnie opiekuje się swoim koniem o imieniu Red Hare i niechętnie prosi o pomoc dawno niewidzianą córkę oraz jej chłopaka – prawnika. Powód jest niebagatelny – koń może zostać sprzedany, by bohaterowi udało się spłacić dług. Luo wdaje się w walkę z komornikiem, a przebieg walki zostaje nagrany i pokazany w sieci. W ciągu dnia mężczyzna – i jego koń – stają się sensacją. Luo dostaje szansę: musi wybierać między karierą kaskadera a rodziną.

Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu “Ride On” z dawno niewidzianym Jackie’m Chanem.

Chińska komedia doczeka się swojej premiery już 7 kwietnia 2023 (na razie w USA i krajach azjatyckich; o premierze w Polsce nie nie wiadomo). Film figuruje także pod oryginalnym tytułem “Long ma jing shen” (“龙马精神”). Reżyser i scenarzysta Larry Yang zdobył dwie nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Szanghaju za swój film “Krzyk góry” (2015).

Poza Jackie’m Chanem w filmie “Ride On” występują także Haocun Liu, Qilin Guo, Jing Wu, Rongguang Yu, Xing Yu, Andy On, Yueting Lang, Joey Yung, Shenyang Xiao oraz Ailei Yu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Five Nights at Freddy's Elizabeth Lail

Gwiazda serialu "Ty", Elizabeth Lail, zagra w adaptacji "Five Nights at Freddy's"

Next Article
Zawrót głowy doczeka się remake'u

Robert Downey Jr. z rolą główną w remake'u "Zawrotu głowy" Hitchcocka

Related Posts
Total
0
Share