Rebel Wilson i James Van Der Beek w komedii o gwiazdach muzyki pop i powrocie na scenę

Rock the Boat Rebel Wilson
Rock the Boat Rebel Wilson i James Van Der Beek razem w filmie Netflixa / Foto: Instagram.com/RebelWilson; Wikimedia Commons

Rebel Wilson (“Oszustki”) i James Van Der Beek (“Bad Hair”) pojawią się w komedii pt. “Rock the Boat”, którą przygotowuje wytwórnia eOne. Film o 40-latkach z obsesją na punkcie przebrzmiałego boysbandu prawdopodobnie ukaże się na platformie streamingowej Netflix. Na razie nie znamy daty premiery.

Rock the Boat Rebel Wilson i James Van Der Beek w nostalgicznej komedii Netflixa

Film “Rock the Boat” opowie o czterech przyjaciółkach, które w latach dziewięćdziesiątych i w czasach licealnych były po uszy zakochane w członkach pewnego boysbandu à la Backstreet Boys. Dwie dekady później zespół o nazwie 4Play ogłasza, że wyruszy w trasę koncertową i wróci na scenę. Grupa ma zamiar dać serię występów na statku wycieczkowym. Obsesja kobiet rodzi się na nowo, postanawiają one udać się na rejs z 4Play. Na nowo odkryją swoją przyjaźń, a może zupełnie zbłaźnią się przed dawnymi idolami?

Dwie z kobiet zagrają Rebel Wilson i Leslie Mann (“Zamiana ciał”). Panie wystąpiły już razem jako przyjaciółki w komedii “Jak to robią single” Christiana Dittera z 2016 roku. James Van Der Beek – najbardziej kojarzony z rolą Dawsona Leery’ego w kultowym “Jeziorze marzeń” – pojawi się w “Rock the Boat” jako członek zespołu 4Play.

Warto zaznaczyć, że niedawno w Hollywood informowano też o innej komedii o podobnej tematyce. Jej tytuł to “Boy Band”; film powstaje dla studia Paramount, a rolę główną zagra Ryan Reynolds. Wcześniej powstał również podobny fabularnie serial – “Girls5eva” platformy Peacock, w Polsce dostępny na Netfliksie. Opowiadał o powrocie girlsbandu na scenę.

Na stanowisko reżysera “Rock the Boat” wytypowano Luke’a Greenfielda – twórcę takich gatunkowych pozycji jak “Zwierzak” (2001), “Dziewczyna z sąsiedztwa” (2004), “Pożyczony narzeczony” (2011) czy “Udając gliniarzy” (2014).

Producentami nostalgicznej komedii będą Rebel Wilson, Jon Turteltaub, Jonathan Prince, Mark Ross i Josie Liang.

Previous Article
Dom strachów 2

"Dom strachów 2". Twórcy "Cichego miejsca" zapowiadają sequel

Next Article
Da Understudy Jonathan Majors

Jonathan Majors zagra w filmie produkowanym przez Willa Smitha

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share