Shailene Woodley udaje, że jest Clarice Starling. Zwiastun thrillera “To Catch a Killer”

To Catch a Killer Zwiastun
To Catch a Killer Zwiastun filmu / Foto: FilmNation Entert., RainMaker

Shailene Woodley – nominowana do Złotego Globu za role w “Spadkobiercach” i “Wielkich kłamstewkach” – jest gwiazdą filmu “To Catch a Killer”. Wymownie zatytułowany thriller kryminalny opowie o polowaniu na tyleż brutalnego, co inteligentnego zabójcę. Woodley wciela się w filmie w postać à la Clarice Starling. Czy kreacja przyniesie jej Oscara, jak Jodie Foster? Czas pokaże.

To Catch a Killer Zwiastun dreszczowca z Shailene Woodley

Shailene Woodley wciela się w filmie w Eleanor Falco – postać, która jest luźno wzorowana na słynnej Clarice Starling, bohaterce “Milczenia owiec”. Eleanor to młoda śledcza policyjna, która boryka się z demonami przeszłości. Dziewczyna zostaje zwerbowana przez agencję FBI i przydzielona do współpracy z Geoffreyem Lammarkiem (Ben Mendelsohn). Wspólnie z nim ma namierzyć i schwytać pewnego bardzo zaburzonego psychopatę. Rozpoczyna się międzynarodowe polowanie na zabójcę, który jest jednak bystry i wie, jak zacierać po sobie ślady. Eleanor – kobieta o bolesnej przeszłości – jest jedyną osobą, która może zrozumieć mordercę i postawić go przed wymiarem sprawiedliwości.

Film “To Catch a Killer” wyreżyserował pochodzący z Argentyny Damián Szifron – wyróżniony statuetką BAFTA za swoją pracę przy “Dzikich historiach”. Autorami scenariusza są Szifron oraz Jonathan Wakeham (“Sideshow”). Zobaczcie zwiastun thrillera z Shailene Woodley.

Poza Woodley (“Niezgodna”) i Benem Mendelsohnem (“Player One”) w filmie występują również: Ralph Ineson (“Zielony Rycerz”), Jovan Adepo (“Pozostawieni”, “Babilon”), Marcella Lentz-Pope, Darcy Laurie, Rosemary Dunsmore, Michael Cram, Joan Hart, Mark Camacho, Jason Cavalier, Arthur Holden i Richard Zeman.

Producentami filmu są Woodley, Aaron Ryder, Stuart Manashil oraz Paul Barbeau. Obraz przygotowała wytwórnia FilmNation Entertainment, która w przeszłości odpowiadała między innymi za “Pukając do drzwi”, “Trzy tysiące lat tęsknoty”, “Obiecującą. Młodą. Kobietę.” czy “Mojego pięknego syna”. Premierę w Stanach Zjednoczonych zaplanowano na 21 kwietnia 2023 r., a w Argentynie – na 4 maja. Na razie nie wiadomo, czy thriller “To Catch a Killer” ukaże się w naszym kraju.

Previous Article
The Freshening John Boyega

John Boyega gwiazdą romansu sci-fi od reżyserki "Ptaków Nocy"

Next Article
Daredevil: Born Again Jon Bernthal

Jon Bernthal jako Punisher w nowym serialu dla Disney+

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share