Kiefer Sutherland na tropie okrutnego zabójcy w thrillerze “The Winter Kills”

The Winter Kills Kiefer Sutherland
The Winter Kills Kiefer Sutherland dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Gwiazdor “24 godzin” Kiefer Sutherland wystąpi w thrillerze sensacyjnym “The Winter Kills”, który wyreżyseruje John Stalberg Jr. Zagra detektywa tropiącego seryjnego mordercę – jego bohater będzie chciał wymierzyć zabójcy osobistą wendetę. Premiera filmu odbędzie się prawdopodobnie w 2024 roku.

The Winter Kills Kiefer Sutherland zasila obsadę intrygującego thrillera

W filmie “The Winter Kills” Kiefer Sutherland zagra zhańbionego policjanta, który próbuje schwytać seryjnego zabójcę. Zamordował on bowiem partnera bohatera około dziesięć lat temu. Dekadę później psychopata znów daje o sobie znać i zbiera krwawe żniwo. Kryminalną historię reżyseruje John Stalberg Jr., który nakręcił już podobny gatunkowo projekt – “Krypto. Strach to najtrudniejsza waluta” (w obsadzie Kurt Russell i Luke Hemsworth).

Scenariusz widowiska przygotował Ben Floro Carney, a producentami będą Patrick Rizzotti, Paul Johansson, David Guglielmo, John Jr, Wyatt Russell, Oliver Hudson i Stalberg Jr. Hudson i Russell są aktorami, więc prawdopodobnie pojawią się również w obsadzie filmu. Całość powstanie dla wytwórni XYZ.

Zdjęcia do filmu “The Winter Kills” nie ruszą zimą, a wiosną tego roku, w New Jersey. Stalberg Jr. obiecuje, że thriller zachwyci widzów i tak zachwala swoją obsadę: “Kiefer Sutherland to ktoś więcej niż tylko doskonały aktor. To absolutna legenda i jestem niezwykle podekscytowany, że dopasowałem tę rolę do jego talentu. Nie mógłbym liczyć na lepszą, bardziej profesjonalną ekipę (…).”

Czytaj też: Super Bowl 2023 – zwiastuny i spoty reklamowe, m.in. “Flash”, “Indiana Jones 5”, “Szybcy i wściekli 10”

Previous Article
The Astronaut Emma Roberts

Emma Roberts i Laurence Fishburne kontra kosmiczny najeźdźca

Next Article
Dzieci kukurydzy 2023 Zwiastun

"Dzieci kukurydzy" wróciły. Zobacz zwiastun nowej odsłony serii

Related Posts
Total
0
Share