John Boyega gwiazdą romansu sci-fi od reżyserki “Ptaków Nocy”

The Freshening John Boyega
The Freshening John Boyega gwiazdą kolejnego filmu sci-fi / Foto: Lucasfilm, Bad Robot, Walt Disney Studios Motion Pictures

John Boyega – znany jako wojowniczy Finn z filmów z serii “Star Wars” – pojawi się w kolejnym przedsięwzięciu science-fiction. Brytyjski aktor otrzymał angaż do widowiska “The Freshening”, które wyreżyseruje Cathy Yan – twórczyni “Ptaków Nocy (i fantastycznej emancypacji pewnej Harley Quinn)”. Co wiemy o projekcie?

The Freshening John Boyega wystąpi w romantycznym filmie sci-fi

Film “The Freshening” będzie bazował na opowiadaniu Rachel Khong o tym samym tytule. Po raz pierwszy ukazało się ono pięć lat temu na łamach “Paris Review” i zebrało bardzo ciepłe opinie krytyków. W opowiadaniu przedstawiono historię Ameryki, która wymaga tytułowego “odświeżenia”, resetu. Wszyscy mieszkańcy kontynentu widzą jedynie własną płeć i rasę. Bohaterowie, Reese i Sam, poznają się, gdy są pod wpływem narkotyku, który tymczasowo odwraca efekt “odświeżenia”.

Zdjęcia do filmu “The Freshening” mają wystartować w tym roku, lecz nie podano do informacji, kiedy dokładnie. Obraz przygotuje między innymi studio FilmNation Entertainment, które w przeszłości odpowiadało między innymi za “Pukając do drzwi”, “Trzy tysiące lat tęsknoty”, “Obiecującą. Młodą. Kobietę.” czy “Mojego pięknego syna”.

Producentami są Ali Wong, Betsy Koch, Ash Sarohia, Cathy Yan oraz Adam McKay – reżyser “Vice”, “Sukcesji” i “Big Short”, laureat Oscara za scenariusz do tego ostatniego tytułu. Ujawniono, że w filmie zagra John Boyega, lecz nie są znani inni aktorzy, wiązani z projektem. Boyegę – zdobywcę nagrody BAFTA – widzieliśmy ostatnio w takich filmach, jak “Królowa wojownik”, “Poza systemem” czy “Breaking”.

Cathy Yan, reżyserka “The Freshening”, powiedziała: “To dla mnie spełnienie marzeń móc pracować z Johnem Boyegą. Jest on wyjątkowo utalentowany i oddany sztuce aktorskiej, chętnie podejmuje ryzyko, tworząc pamiętne kreacje. Jestem pewna, że grając Reese’a, zaprezentuje na ekranie głębię i niuans. Jestem podekscytowana z powodu naszej współpracy.”

Previous Article
By Reason of Insanity Sylvester Stallone

Sylvester Stallone wystąpi w horrorze kryminalnym "By Reason of Insanity"

Next Article
To Catch a Killer Zwiastun

Shailene Woodley udaje, że jest Clarice Starling. Zwiastun thrillera "To Catch a Killer"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share