Sigourney Weaver u boku Anyi Taylor-Joy w “romantycznym” filmie akcji

The Gorge Sigourney Weaver
The Gorge Sigourney Weaver w “romantycznym” filmie akcji / Foto: Wikimedia Comm.

Gwiazda serii “Obcy” Sigourney Weaver dołączyła do aktorskiej załogi filmu “The Gorge”. Jego reżyserem będzie “rozchwytywany” ostatnimi czasy Scott Derrickson – twórca “Czarnego telefonu”, “Sinister” czy blockbustera “Doktor Strange”.

The Gorge Sigourney Weaver w obsadzie nowego filmu Scotta Derricksona

“The Gorge” znajduje się już w fazie produkcji. Poza trzykrotnie nominowaną do Oscara Sigourney Weaver w filmie pojawią się też dwie inne pierwszoligowe, hollywoodzkie gwiazdy: Anya Taylor-Joy (“Menu”, “Amsterdam”) oraz Miles Teller (“Pajęcza Głowa”, “Top Gun: Maverick”). Projekt reżyseruje Scott Derrickson na podstawie scenariusza, którego autorem jest Zach Dean.

Dead napisał w przeszłości fabuły do “Wojny o jutro”, “24 godzin po śmierci” oraz “Deadfall: W potrzasku”. Wśród producentów “The Gorge” znajdują się Derrickson, Dean, C. Robert Cargill, Sherryl Clark, David Ellison i Gregory Goodman; producentem wykonawczym jest Miles Teller, obsadzony w roli przodującej.

Zarys fabuły “The Gorge” jest trzymany w tajemnicy, ale ponoć ma to być połączenie filmu akcji i niekoniecznie klasycznego love story, mieszanka gatunkowa. Projekt realizuje studio Skydance, a potencjalnym dystrybutorem ma zostać Apple.

Weaver widzieliśmy niedawno jako Kiri w “Avatarze: Istocie wody”. Taylor-Joy pojawi się w nadchodzących superprodukcjach “Furiosa” oraz “Super Mario Bros: Film”, a Teller otrzymał angaż do dramatu społecznego “The Fence” w reżyserii Grímura Hákonarsona, gdzie zagra główną rolę. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera “The Gorge”.

Previous Article
John Wick 4 w formacie IMAX

"John Wick 4" trafi do polskich kin w formatach IMAX® i 4DX®

Next Article
The Better Liar Daisy Ridley

Daisy Ridley w serialu Prime Video o drogocennym spadku

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share