Sigourney Weaver o filmie “Pogromcy duchów. Dziedzictwo”: “niezwykle zabawny, zaskoczy wszystkich”

Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sigourney Weaver
Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sigourney Weaver / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

12 listopada w kinach debiutuje film “Pogromcy duchów. Dziedzictwo”, stanowiący sequel drugiej odsłony serii z 1989 roku. Powracają w nim aktorzy z oryginalnych “Pogromców…”: Sigourney Weaver, Bill Murray, Dan Aykroyd i Ernie Hudson. Pod koniec sierpnia w sieci pojawiły się pierwsze recenzje “Dziedzictwa” i okazało się, że warto liczyć na niezłe kino. Weaver podkręca ten pozytywny hype i zapowiada: “nasz film zaskoczy wszystkich”.

Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sigourney Weaver o filmie

W swoim tweecie krytyk Scott Menzel – pomysłodawca strony “We Live Entertainment” – uznał, że “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” to wyjątkowe i nostalgiczne kino, które spodoba się zarówno miłośnikom oryginału, jak i młodszemu pokoleniu. Według Menzela film jest tak dobry, że “wywołuje gęsią skórkę”.

Ciepłą opinię na temat “Pogromców duchów. Dziedzictwa” przekazuje też Sigourney Weaver. Aktorka pojawiła się jako wiolonczelistka Dana Barrett w “Pogromcach…” z 1984 roku i pierwszym sequelu (1989). W pierwszym filmie brylowała jako kobieta opętana przez demoniczną istotę – Zuula. Teraz zobaczymy ją po raz trzeci w roli Barrett. Z okazji nadchodzącej premiery “Dziedzictwa” Weaver udzieliła wywiadu w programie “Entertainment Tonight Canada”.

W rozmowie z dziennikarzem Sigourney Weaver opowiedziała o swoim nowym filmie “The Good House”, który pokazano podczas międzynarodowego festiwalu w Toronto. Została też zapytana o “Pogromców duchów. Dziedzictwo” i uchyliła rąbka tajemnicy na temat projektu:

— To sequel zrealizowany z sercem, bardzo zabawny i bardzo czarujący. Zaskoczy was wszystkich. To po prostu wspaniała produkcja.

Pogromcy duchów. Dziedzictwo – wielka premiera tej jesieni

Aktorka nie mogła być w swojej wypowiedzi zbyt wylewna, bo film jeszcze oficjalnie nie trafił do dystrybucji. Był jedynie pokazywany podczas sierpniowego CinemaConu w Las Vegas – stąd też pierwsze recenzje szczęśliwych uczestników seansu. 11 listopada odbędzie się światowa premiera, a film zobaczą Włosi. Dzień później planowana jest premiera w Polsce, a 19 listopada obraz debiutuje na ekranach w Stanach Zjednoczonych.

W filmie “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” powracają aktorzy znani z dwóch pierwszych części serii: Bill Murray (jako doktor Peter Venkman), Dan Aykroyd (jako dr Raymond “Ray” Stantz), Ernie Hudson (dr Winston Zeddemore), Sigourney Weaver (Dana Barrett) i Annie Potts (Janine Melnitz). Obsadę zasilają też: Paul Rudd, gwiazdor “Stranger Things” Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Carrie Coon, Logan Kim, Celeste O’Connor, Tracy Letts, Bokeem Woodbine i Oliver Cooper.

Sequel wyreżyserował Jason Reitman, a scenariusz przygotowali Reitman i Gil Kenan. W filmie “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” samotna matka dwójki dzieci wprowadza się do małego amerykańskiego miasteczka. Rodzina odkrywa, że jest powiązana z legendarną ekipą gromiącą istoty paranormalne.

Previous Article
Zombieland 3 Woody Harrelson

Woody Harrelson marzy o trzeciej odsłonie "Zombieland". Jakie są szanse na realizację?

Next Article
Halloween zabija zwiastun

Finałowy zwiastun filmu "Halloween zabija". Wracają bohaterowie oryginału Johna Carpentera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share