Robert De Niro w zwiastunie komedii “Wszystko o moim starym”

Wszystko o moim starym Zwiastun
Wszystko o moim starym Zwiastun / Foto: Monolith, Lionsgate, Depth of Field

“Wszystko o moim starym” to tytuł nowej komedii, której gwiazdą jest Robert De Niro. Zdobywca dwóch Oscarów, znany z tak poruszających roli dramatycznych jak te z “Taksówkarza” czy “Wściekłego byka”, tym razem zaprezentuje się widzom w komediowym wcieleniu. Wciela się w porywistego i temperamentnego ojca, prawdziwego Włocha z krwi i kości. Zobaczcie zwiastun komedii.

Wszystko o moim starym Zwiastun filmu komediowego z De Niro

Reżyserką filmu jest Laura Terruso, twórczyni muzycznej komedii “Wytańcz to”. “Wszystko o moim starym” to opowieść o przygotowaniach do ślubu, który stanie pod znakiem zapytania oraz o rodzinnych spięciach. Premiera w polskich kinach odbędzie się w Dzień Ojca, 23 czerwca 2023 roku. Przeczytajcie oficjalny opis fabuły:

— Głównym bohaterem “Wszystko o moim starym” jest ojciec Sebastiana (w tej roli Robert De Niro), Włoch z krwi i kości. Nie owija w bawełnę, nie przestrzega konwenansów, ma niewyparzony język i mocno niepoprawne poczucie humoru. Gdy dowiaduje się, że jego jedyny syn (Sebastian Maniscalco) zamierza oświadczyć się swej ukochanej Ellie (Leslie Bibb), postanawia pomóc mu w tej ryzykownej misji, a przede wszystkim sprawdzić czy rodzina dziewczyny spełnia jego surowe standardy.

Sebastian wie, że spotkanie jego prostolinijnego ojca z zamożną i konserwatywną rodziną Ellie grozi katastrofą. Liczy jednak, że uda się go jakoś okiełznać i zaprezentować jako spokojnego, miłego starszego pana. Wkrótce zrozumie, jak bardzo się mylił. Rodzinny weekend w luksusowej posiadłości przyszłych teściów Sebastiana okaże się pasmem nieporozumień, wpadek i szokujących odkryć, bo jego tatko nie zamierza udawać kogoś, kim nie jest. Czy miłość Ellie i Sebastiana jest w stanie przetrwać tę próbę? (źródło: Monolith Films)

W obsadzie filmu “Wszystko o moim starym”, poza De Niro, znajdują się również Kim Cattrall (“Seks w wielkim mieście”), Sebastian Maniscalco (“Green Book”), Leslie Bibb (“Iron Man”, “Wyznania zakupoholiczki”), Anders Holm (“Kim jest Anna?”, “Wielkie wydarzenie”).

Roberta De Niro obejrzymy w tym roku jeszcze w czterech innych, nadchodzących filmach: “Wise Guys”, “Inappropriate Behavior”, “After Exile” oraz przede wszystkim w “Killers of the Flower Moon” Martina Scorsese.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
Hellboy: The Crooked Man

"Hellboy: The Crooked Man" - znamy nazwisko reżysera. To twórca "Adrenaliny"

Next Article
Mary Elizabeth Winstead

Mary Elizabeth Winstead w serialu Showtime z moskiewską intrygą

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share