Robert De Niro wystąpi w serialu kryminalnym “Mr. Natural”

Mr. Natural Robert De Niro
Mr. Natural Robert De Niro gwiazdą nowego serialu / Foto: Wikimedia Commons

Dwukrotny laureat Oscara Robert De Niro będzie gwiazdą serialu “Mr. Natural”. Będzie to kryminalna historia o byłym więźniu, który po wyjściu na wolność znów postanawia zboczyć na “złą drogę”. Za realizację odpowiedzialny będzie twórca “Miasta cudów”.

Mr. Natural Robert De Niro w obsadzie nowego serialu kryminalnego

Bohaterem serialu dramatycznego będzie tytułowy Louis “Mr. Natural” Baron (rolę gra De Niro). Mężczyzna właśnie opuszcza zakład karny, po ponad trzydziestu latach za kratami. Osiedla się w Palm Springs, gdzie chce odnowić kontakt z rodziną. Na tym nie koniec – chce on teraz zbić fortunę na licie ekologicznym, znajdującym się w pobliskim jeziorze. Szybko powróci w ramiona kryminału; wkrótce poleje się krew.

Za serial “Mr. Natural” odpowiedzialny będzie Mitch Glazer – scenarzysta między innymi “Wielkich nadziei” z Gwyneth Paltrow czy “Rekruta” z Colinem Farrellem. Glazer zajmie też stanowisko producenta wykonawczego, podobnie jak De Niro i John Linson. Twórcy chcą, by była to wielosezonowa historia w stylu “Breaking Bad”.

Za realizację odpowiedzialna będzie wytwórnia Entertainment One. Na razie nie wiadomo, na jakiej platformie streamingowej zadebiutuje serial. Biorąc pod uwagę, że wystąpi w nim jeden z najbardziej cenionych aktorów w historii kina, na pewno rozpocznie się “wojna” o prawa do emisji. Czy wygra ją Netflix, a może Amazon Prime Video? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Niedawno De Niro dołączył też do obsady netfliksowego serialu “Zero Day”, z wątkiem prezydenckim. W 2023 roku ukażą się dwa nowe filmy z Robertem De Niro – komedia “About My Father” Laury Terruso oraz dramat kryminalny “Killers of the Flower Moon” Martina Scorsese (w obsadzie także Leonardo DiCaprio i Brendan Fraser). Scorsese i De Niro pracowali razem między innymi przy “Irlandczyku”, “Wściekłym byku” oraz “Taksówkarzu”.

Previous Article
Donald Glover przeciwnikiem Spider-Mana

Donald Glover zagra przeciwnika Spider-Mana w nowym filmie Marvela

Next Article
Script Fiesta 2023

Script Fiesta 2023 - festiwal scenarzystów wraca z nową edycją

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share