Mary Elizabeth Winstead w serialu Showtime z moskiewską intrygą

Mary Elizabeth Winstead
Mary Elizabeth Winstead zagra w serialu stacji Showtime / Foto: Wikimedia Commons, Flickr.com – Chris Jackson

Mary Elizabeth Winstead (“Ptaki Nocy”, “Cloverfield Lane 10”) pojawi się w serialu stacji Showtime “A Gentleman in Moscow”, gdzie będzie partnerowała Ewanowi McGregorowi. Prywatnie, od ubiegłego roku są oni małżeństwem. Serial będzie adaptacją książki Amora Towlesa, która ukazała się w 2016 r. nakładem Viking Press.

Mary Elizabeth Winstead u boku Ewana McGregora w serialu Showtime

Produkcja Showtime będzie bazować na powieści Amora Towlesa, która w naszym kraju ukazała się pt. “Dżentelmen w Moskwie”. Ewan McGregor zagra hrabiego Aleksandra Rostowa. Po rewolucji bolszewickiej jego bogactwo staje się jego największym wrogiem. Darowana zostaje mu egzekucja, lecz sąd wymaga, aby opuścił swój luksusowy dom i zamieszkał w podrzędnym hotelu. Rostow przedefiniowuje swoje życie, polegając na wsparciu postronnych osób.

U boku McGregora pojawi się Mary Elizabeth Winstead – prywatnie jego żona. Wystąpi jako Anna Urbanowa – ikona stylu i wdzięku, niezależna gwiazda filmowa u szczytu kariery. Wykorzystuje swoją inteligencję i urodę, by oczarować Rostowa. Cały serial będzie ogniskował się wokół tej płomiennej relacji.

Paramount wyprodukuje serial “A Gentleman in Moscow” we współpracy z wytwórnią eOne. Realizatorem będzie Ben Vanstone, a McGregor zajmie stanowisko jednego z producentów wykonawczych. Gotowy serial ukaże się na stacji Showtime w Stanach Zjednoczonych oraz na platformie streamingowej Paramount+ w innych rejonach świata. W Polsce możliwa jest premiera w nowo udostępnionym serwisie SkyShowtime – określanym przez twórców jako “centrum kultowej rozrywki”.

McGregora widzieliśmy ostatnio w serialu Disney+ “Obi-Wan Kenobi” oraz w filmie Rodrigo Garcii “Raymond i Ray”. Winsteam pojawiła się niedawno w filmie akcji “Kate” oraz w disnejowskim “Star Wars: Ahsoka”. Zarówno McGregor, jak i Winstead wystąpili razem w trzecim sezonie “Fargo”.

Previous Article
Wszystko o moim starym Zwiastun

Robert De Niro w zwiastunie komedii "Wszystko o moim starym"

Next Article
Liam Neeson

Liam Neeson mógł zostać nowym Bondem, ale nie pozwoliła mu... żona

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share