Mary Elizabeth Winstead w serialu Showtime z moskiewską intrygą

Mary Elizabeth Winstead
Mary Elizabeth Winstead zagra w serialu stacji Showtime / Foto: Wikimedia Commons, Flickr.com – Chris Jackson

Mary Elizabeth Winstead (“Ptaki Nocy”, “Cloverfield Lane 10”) pojawi się w serialu stacji Showtime “A Gentleman in Moscow”, gdzie będzie partnerowała Ewanowi McGregorowi. Prywatnie, od ubiegłego roku są oni małżeństwem. Serial będzie adaptacją książki Amora Towlesa, która ukazała się w 2016 r. nakładem Viking Press.

Mary Elizabeth Winstead u boku Ewana McGregora w serialu Showtime

Produkcja Showtime będzie bazować na powieści Amora Towlesa, która w naszym kraju ukazała się pt. “Dżentelmen w Moskwie”. Ewan McGregor zagra hrabiego Aleksandra Rostowa. Po rewolucji bolszewickiej jego bogactwo staje się jego największym wrogiem. Darowana zostaje mu egzekucja, lecz sąd wymaga, aby opuścił swój luksusowy dom i zamieszkał w podrzędnym hotelu. Rostow przedefiniowuje swoje życie, polegając na wsparciu postronnych osób.

U boku McGregora pojawi się Mary Elizabeth Winstead – prywatnie jego żona. Wystąpi jako Anna Urbanowa – ikona stylu i wdzięku, niezależna gwiazda filmowa u szczytu kariery. Wykorzystuje swoją inteligencję i urodę, by oczarować Rostowa. Cały serial będzie ogniskował się wokół tej płomiennej relacji.

Paramount wyprodukuje serial “A Gentleman in Moscow” we współpracy z wytwórnią eOne. Realizatorem będzie Ben Vanstone, a McGregor zajmie stanowisko jednego z producentów wykonawczych. Gotowy serial ukaże się na stacji Showtime w Stanach Zjednoczonych oraz na platformie streamingowej Paramount+ w innych rejonach świata. W Polsce możliwa jest premiera w nowo udostępnionym serwisie SkyShowtime – określanym przez twórców jako “centrum kultowej rozrywki”.

McGregora widzieliśmy ostatnio w serialu Disney+ “Obi-Wan Kenobi” oraz w filmie Rodrigo Garcii “Raymond i Ray”. Winsteam pojawiła się niedawno w filmie akcji “Kate” oraz w disnejowskim “Star Wars: Ahsoka”. Zarówno McGregor, jak i Winstead wystąpili razem w trzecim sezonie “Fargo”.

Previous Article
Wszystko o moim starym Zwiastun

Robert De Niro w zwiastunie komedii "Wszystko o moim starym"

Next Article
Liam Neeson

Liam Neeson mógł zostać nowym Bondem, ale nie pozwoliła mu... żona

Related Posts
Total
0
Share