Reese Witherspoon: “«Legalna blondynka 3» uda się tylko z Jennifer Coolidge na pokładzie”

Legalna blondynka 3 Jennifer Coolidge
Legalna blondynka 3 – Jennifer Coolidge musi wystąpić w sequelu / Foto: MGM, Marc Platt Prod.

W Hollywood już wkrótce wystartują prace nad komedią “Legalna blondynka 3”. Obraz znajduje się obecnie na etapie preprodukcji, ale wiadomo, że powróci w nim główna gwiazda – Reese Witherspoon, grająca Elle Woods. 46-latka zapewnia też, że w filmie zobaczymy Jennifer Coolidge. Sequel nie może udać się bez niej.

Legalna blondynka 3 Jennifer Coolidge w obsadzie sequela?

W jednym z ostatnich wywiadów Reese Witherspoon stwierdziła, że “Legalna blondynka 3” albo powstanie przy współudziale Jennifer Coolidge, albo nie powstanie w ogóle. W dwóch poprzednich odsłonach serii 61-latka zagrała drugoplanową rolę manikiurzystki Paulette Bonafonté Parcelle – kreacja spotkała się z pozytywnym odbiorem krytyków i widzów. Serwisowi “Entertainment Weekly” Witherspoon powiedziała wprost:

— Nie ma mowy, że “Legalna blondynka 3” powstanie bez Jennifer Coolidge. Ona zasługuje na wszystkie kwiaty, jakie obecnie otrzymuje. Jest jedną z tych osób, które są zabawne i utalentowane w naturalny sposób. Ludzie ją kochają. Jennifer od dawna wykonuje kawał dobrej roboty w Hollywood. Cieszę się, że przyżywa revival swojej kariery.

Niedawno Coolidge otrzymała Złoty Glob oraz statuetkę Critics’ Choice Television za swój występ w hitowym serialu “Biały Lotos”. Była też nominowana do Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych. Coolidge wyznała, że wciąż czeka na zaproszenie do współpracy – twórcy jeszcze nie zaprosili ją na casting.

Scenariusz “Legalnej blondynki 3” przygotowują Mindy Kaling i Dan Goor. W 2021 r. Kaling powiedziała, że Coolidge “na sto procent wystąpi w ‘trójce'”. Oryginalna “Legalna blondynka” opowiadała o dziewczynie, która po rozstaniu z chłopakiem wybrała się na studia prawnicze – chciała dowieść, że jest równie bystra jak on.

W trzeciej części serii Reese Witherspoon ma zagrać Elle Woods – pracującą matkę, która nie żyje już marzeniami. Od wydarzeń z ostatniej części serii minęły prawie dwie dekady i w tym czasie Elle została rodzicem. Producentami sequela będą Reese Witherspoon, Lauren Neustadter i Marc Platt.

Poza Witherspoon w kontynuacji mają pojawić się Jessica Cauffiel oraz Alanna Ubach, znów jako przyjaciółki Elle – Margot i Serena.

Previous Article
Hell of a Summer

Finn Wolfhard na pierwszym zdjęciu ze swojego debiutu reżyserskiego

Next Article
A Quiet Place: Day One

Pierwsze zdjęcia z planu spin-offu "Cichego miejsca"

Related Posts
Total
0
Share