Pierwsze zdjęcia z planu spin-offu “Cichego miejsca”

A Quiet Place: Day One
A Quiet Place: Day One – zdjęcia z planu trafiły do sieci / Foto: Paramount, Platinum Dunes

“A Quiet Place: Day One” to trzecia część serii “Ciche miejsce”, stanowiąca jej spin-off. Film produkowany przez Johna Krasinskiego, a reżyserowany przez Michaela Sarnoskiego będzie miał swoją premierę dokładnie za rok i jeden miesiąc – 8 marca 2024. Do sieci wypłynęły pierwsze zakulisowe zdjęcia z udziałem twórców.

A Quiet Place: Day One – John Krasinski na pierwszych zdjęciach z planu

Na fotografiach widzimy między innymi producenta Johna Krasinskiego i aktorkę Lupitę Nyong’o. Krasinski był gwiazdą i reżyserem pierwszej odsłony serii, która ukazała się pięć lat temu i zarobiła 341 mln dolarów w kinach. 43-latek, którego obecnie oglądamy w serialu “Jack Ryan”, napisał na Twitterze:

— Niezbędne zdjęcia z pierwszego dnia… Tym razem będzie nam towarzyszył twist! Czuję się uhonorowany, że mogłem być na planie filmu “A Quiet Place: Day One”, wspólnie z mistrzem Michaelem Sarnoskim oraz z legendarną Lupitą Nyong’o. Nie mogę doczekać się, co wyczarują tym razem.

Film “A Quiet Place: Day One” będzie prequelem i spin-offem jednocześnie. Jego zadaniem będzie poszerzenie uniwersum “Cichego miejsca”. Poza Lupitą Nyong’o w horrorze występują również Alex Wolff (“Dziedzictwo. Hereditary”) oraz Joseph Quinn – czyli Eddie Munson, ulubiona postać widzów z czwartego sezonu “Stranger Things”.

Horror reżyseruje Michael Sarnoski, który zastąpił wcześniejszego kandydata na to stanowisko – Jeffa Nicholsa. Nichols nadal jest autorem scenariusza. Sarnoski nakręcił między innymi nagradzany dramat “Świnia” z udziałem Nicolasa Cage’a. Jednym z producentów “Day One” jest legendarny filmowiec Michael Bay.

Prace na planie zdjęciowym “Day One” wystartowały oficjalnie 2 stycznia 2023 roku w Londynie. Sam film ukaże się dopiero w marcu 2024.

Previous Article
Legalna blondynka 3 Jennifer Coolidge

Reese Witherspoon: "«Legalna blondynka 3» uda się tylko z Jennifer Coolidge na pokładzie"

Next Article
Locked Anthony Hopkins

Anthony Hopkins w filmie akcji od Sama Raimiego

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share