Zwiastun komedii kryminalnej z Roznerskim i Oświecińskim

Blef doskonały Zwiastun
Blef doskonały Zwiastun, premiera / Foto: Galapagos Films

Mikołaj Roznerski (“Asymetria”) i Tomasz Oświeciński (“Polityka”) są gwiazdami nowej komedii kryminalnej pt. “Blef doskonały”. Ukaże się ona w kinach już pod koniec przyszłego miesiąca. Panowie pracowali już wspólnie przy filmie pięściarskim “Fighter”. Jak udała się ich kolejna współpraca aktorska?

Blef doskonały Zwiastun komedii kryminalnej z Mikołajem Roznerskim

— Korzystając z pandemii i pracy w maseczkach, trójka pracowników Banku Narodowego postanawia okraść własny bank. Niezauważeni wynoszą 100 milionów euro w złocie, ale to dopiero początek problemów… (zarys fabuły – Galapagos Films)

W filmie “Blef doskonały” występują między innymi: Mikołaj Roznerski, Tomasz Oświeciński, Piotr Witkowski (“Proceder”), Karolina Chapko (“Yuma”), Agnieszka Kawiorska (“Katyń”), Aleksander Mackiewicz (“Proceder”). Autorem zdjęć jest Maciej Tarapacz (“Wygrać marzenia”). Producentami obrazu są: Michał Nowak i Barbara Nowak – Wataha Studio Filmowe.

Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu, który na dużych ekranach zadebiutuje dokładnie 31 marca 2023.

Reżyser i scenarzysta Michał Węgrzyn tak zapowiada swoją komedię:

— Pomysł na film był wynikiem i powstał po kilku miesiącach trwania pandemii. Wprowadzone przez administrację państwową obostrzenia miały zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa i na szczęście zapobiegły. Jednocześnie mogły doprowadzić do anarchii, rozbojów i ogólnego chaosu. Takie myśli krążyły w mojej głowie i to było inspiracją do napisania scenariusza. Tematem filmu chciałem uczynić nie to co realne i codzienne, ale myśli skrywane czy nawet czasem nieuświadomione.

Obraz prezentowany był już na festiwalach w Boden (2021), Indo Malaysia Film Festival (2021) i Rabat Comedy IFF (2022), gdzie otrzymał kilka nagród. Węgrzyna wyróżniono też statuetką Cult Critic Movie Award za najlepszą reżyserię.

Źródło: Materiały nadesłane – Galapagos Films

Previous Article
Ekuz ile się czeka

Doradzamy, jak najszybciej otrzymać kartę EKUZ

Next Article
The Power Zwiastun

Toni Collette w zwiastunie serialu science-fiction od Prime Video

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share