Krwawy i brutalny zwiastun “Martwego zła 4”. Gratka dla fanów horroru

Martwe zło 4 Zwiastun
Martwe zło 4 Zwiastun horroru / Foto: Warner Bros. Pictures – kanał na YouTubie

Zgodnie z obietnicą studio Warner Bros. Pictures udostępniło na YouTubie pierwszy oficjalny zwiastun filmu “Martwe zło 4” – a właściwie “Evil Dead Rise”. Najnowsza odsłona kultowej serii splatterów powróci na ekrany kinowe wiosną tego roku. Zobaczcie trailer filmu, w którym roi się od paranormalnych niespodzianek i krwawych zwrotów akcji.

Martwe zło 4 Zwiastun przerażającego horroru Lee Cronina

Wczoraj film był zapowiadany przez Bruce’a Campbella, który powiedział: “Widziałem ‘Evil Dead Rise’ i jest to film pełen chwały. Jeśli jeszcze nie macie pewności – tak, jest wspaniały i tak, jest najstraszniejszą odsłoną serii ‘Martwe zło’ jak dotąd.”

Zwiastun od Warner Bros. podpowiada, że “Evil Dead Rise” to brutalny horror gore w stylu “Martwego zła” Fede Alvareza z 2013 roku. Film nie przypomina bardziej komediowych odsłon serii, jak na przykład “Martwe zło 2”. W filmie demoniczna siła znana z wcześniejszych części opęta pewną niewinną matkę, która od tej pory będzie terroryzowała swoje dzieci na najgorsze sposoby. Reżyserem “Evil Dead Rise” jest Lee Cronin – twórca innej gatunkowej produkcji pt. “Impostor”.

Widowisko grozy ukaże się już 21 kwietnia 2023 – to data premiery zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Polsce. “Evil Dead Rise” to historia dwóch niechętnych wobec siebie sióstr, które postanawiają przełamać lody i dojść do porozumienia. Gdy wydaje się, że połączy je przyjacielska więź, na ulicach zaczynają szarżować demoniczne istoty. Dziewczyny zostają wciągnięte w zwierzęcą bitwę o przetrwanie. Muszą zrobić wszystko, by demony ich nie opętały.

W odróżnieniu od poprzednich części serii, ta najnowsza dzieje się w mieście, nie leśnej głuszy. Jednak nieznaczna część akcji ma zostać osadzona nad jeziorem i w domku kempingowym. Czy “Evil Dead Rise” to skrzyżowanie “Martwego zła” z “Piątkiem, trzynastego”? Przekonamy się wiosną tego roku.

W filmie występują Alyssa Sutherland i Lily Sullivan (grające siostry i główne bohaterki), a także Nell Fisher, Morgan Davies, Gabrielle Echols i Mia Challis.

Previous Article
Brad Pitt i Adam Sandler

Pitt i Sandler gwiazdami tajemniczego filmu Netfliksa

Next Article
Najlepsze zjawiska nadprzyrodzone w literaturze, filmie i telewizji

Najlepsze zjawiska nadprzyrodzone w literaturze, filmie i telewizji

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share