Lewitujący demon i złowróżbny las: nowe zdjęcie z “Martwego zła 4”

Martwe zło 4 Nowe zdjęcie
Martwe zło 4 Nowe zdjęcie promujące sequel od “Total Film” / Foto: Kadr z serialu “Ash kontra martwe zło” (Starz, Lionsgate Television)

Kolejny tydzień, kolejne zdjęcie promujące “Martwe zło 4”. Serwis “Total Film” udostępnił na swojej stronie nową fotografię zapowiadającą horror “Evil Dead Rise”, który już w 2023 roku doczeka się swojej długo wyczekiwanej premiery. Zdjęcie przedstawia wyłaniającą się z jeziora postać, uwięzioną jakby w demonicznym transie.

Martwe zło 4 Nowe zdjęcie promujące film

Na zdjęciu widzimy kobietę, która lewituje nad taflą wodną. Sama sceneria – jezioro, ponury las w tle – budzi skojarzenia z backwoods slasherami w stylu “Piątku, trzynastego” lub “The Burning”, ale film będzie horrorem paranormalnym. Dotąd byliśmy informowani, że “Martwe zło 4” toczy się raczej w przestrzeniach miejskich. Teraz wygląda na to, że część akcji może zostać umieszczona w leśnej dziczy. Może nawet w tym samym domku letniskowym, który w pierwszej części serii odwiedził Ash (Bruce Campbell) wraz z przyjaciółmi?

W wywiadzie dla “Total Film” reżyser Lee Cronin zapewnia, że w sequelu pojawi się bardzo dużo opętanych chęcią mordu deadite’ów. Twórca dodaje: “W mojej kontynuacji pojawi się sporo bezpośrednich nawiązań do poprzednich odsłon serii. Jednak moim celem było nakręcenie horroru, który rozszerzy uniwersum ‘Evil Dead’ jeszcze bardziej.”

Dla pewności Cronin powtórzył też, że w “Martwym źle 4” na pewno nie pojawi się Bruce Campbell, nawet w roli cameo. Zamiast niego obsadę zasilają Alyssa Sutherland i Lily Sullivan (grające siostry i główne bohaterki), a także Nell Fisher, Morgan Davies, Gabrielle Echols i Mia Challis.

“Evil Dead Rise” to historia dwóch niechętnych wobec siebie sióstr, które postanawiają przełamać lody i dojść do porozumienia. Gdy wydaje się, że połączy je przyjacielska więź, na ulicach zaczynają szarżować demoniczne istoty. Dziewczyny zostają wciągnięte w zwierzęcą bitwę o przetrwanie. Muszą zrobić wszystko, by demony ich nie opętały.

Premiera zaplanowana została na 21 kwietnia 2023 roku. To jeden z najgoręcej oczekiwanych filmów grozy nadchodzących dwunastu miesięcy.

Previous Article
Ballerina obsada

Wieści obsadowe: Norman Reedus w "Ballerinie", nowi aktorzy w "Pile 10"

Next Article
Ben Affleck wyreżyseruje film DC

Ben Affleck reżyserem nowego filmu z kanonu DCEU?

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share