Pitt i Sandler gwiazdami tajemniczego filmu Netfliksa

Brad Pitt i Adam Sandler
Brad Pitt i Adam Sandler razem w filmie Netflixa / Foto: Kadr z programu “Variety’s Actors on Actors”; źródło: “Variety” – kanał na YouTubie

Brad Pitt (“Bullet Train”, “Babilon”) i Adam Sandler (“Rzut życia”, “Weselny tydzień”) wystąpią razem w nowym filmie Netfliksa. Teoretycznie nie łączy ich zbyt wiele pod względem kunsztu aktorskiego. W praktyce to może okazać się naprawdę ciekawy projekt – zwłaszcza że jego reżyserem zostanie Noah Baumbach, twórca “Historii małżeńskiej” i “Tej naszej młodości”.

Brad Pitt i Adam Sandler wystąpią w nowym przedsięwzięciu Netflixa

Gigant streamingowy ogłosił, że dał zielone światło na realizację nowego filmu – jego gwiazdami będą właśnie Brad Pitt i Adam Sandler. Projekt nie ma jeszcze tytułu i nic nie wiemy o jego fabule. Netflix zaznacza, że obraz znajduje się na fazie “wstępnych przygotowań”. Reżyserem będzie Noah Baumbach, który dwa lata temu podpisał kontrakt z Netfliksem i ma przygotować dla serwisu kilka projektów.

Jeden z nich ukazał się pod koniec grudnia minionego roku: mowa o czarnej komedii “Biały szum”. Film z Adamem Driverem i Gretą Gerwig opowiada o profesorze zajmującym się tematyką hitlerowską. Mężczyzna wiedzie spokojne życie jako ojciec czworga dzieci i przykładny mąż. Do czasu. Pewnego dnia wszystko zmienia się za sprawą “toksycznego zderzenia”, w wyniku którego miasto zamieszkane przez Jacka zostaje pokryte niebezpiecznymi odpadami chemicznymi.

Sandler także ma za sobą współpracę z Netfliksem – zagrał w takich projektach giganta streamingowego jak “Hubie ratuje Halloween”, “The Ridiculous 6” czy “Zabójczy rejs”.

Warto zaznaczyć, że dwa ostatnie projekty w karierze Pitta i Baumbacha okazały się porażkami. Komediodramat “Babilon” Damiena Chazelle’a – z Pittem w roli przodującej – zebrał mocno mieszane recenzje krytyków i zarobił w kinach jedynie 10,8 mln dolarów (pomimo 80-milionowego budżetu). Z kolei “Biały szum” utrzymuje w serwisie Rotten Tomatoes wynik zaledwie 63 proc. pozytywnych recenzji. Dla porównania “Historia małżeńska” może pochwalić się wynikiem 95 proc.

W 2019 roku Adam Sandler i Brad Pitt wystąpili wspólnie w odcinku programu “Variety’s Actors on Actors”.

Będziemy informować o ich wspólnym przedsięwzięciu dla Netfliksa, gdy pojawią się nowe informacje na temat projektu.

Previous Article
Wieloryb James Corden

James Corden miał zagrać w "Wielorybie". Clooney był typowany na reżysera

Next Article
Martwe zło 4 Zwiastun

Krwawy i brutalny zwiastun "Martwego zła 4". Gratka dla fanów horroru

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share